ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dobry początek

Piłkarze Klubu Sportowego Łomianki w sobotę (14.08.2010) w meczu inauguracyjnym ligi okręgowej wysoko pokonali rezerwy Skry Konstancin.

Mecz ze Skrą II Konstancin był debiutem na ławce trenerskiej nowego szkoleniowca Łomianek Marka Papszuna. Od początku piłkarze z Fabrycznej starali się grać ciekawy dla oka futbol. Już w 5. minucie Michał Piros, dotychczasowy opiekun KS-u pokonał Marcina Rosłonka. W 16. minucie drugie trafienie dla „żółto-czarnych” dołożył Łukasz Trzebuchowski. Jeszcze przed przerwą na 3:0 strzelił Piros, który skutecznie wykonał jedenastkę. W 40. minucie golkiper gości tuż przed polem karnym sfaulował nieźle poczynającego sobie w tym meczu Trzebuchowskiego za co otrzymał czerwony kartonik. Po zmianie w 53. minucie wynik spotkania ustalił Michał Piros. W drugiej części meczu piłkarze Łomianek zdecydowanie opadli z sił, raz po raz popełniając proste błędy. Ostatecznie jednak udało się piłkarzom do końca utrzymać bardzo korzystny wynik. Rezultat z pewnością cieszy, trzeba jednak przyznać, że przed łomiankowskim futbolistam jeszcze wiele pracy w drodze po upragniony awans. Teraz piłkarzy czeka wyjazdowe spotkanie z Orkanem Sochaczew.

W najbliższym meczu przy Fabrycznej rezerwy KS Łomianki podejmą mierzącą w awans Wkrę Pomiechówek.

KS ŁOMIANKI – SKRA II KONSTACIN 4:0 (3:0)