LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 26.9.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDĄBROWSKI TOMASZ
- kandydat na Burmistrza Łomianek


KOMENTARZE: 13

Lat 46. Od urodzenia jestem mieszkańcem naszej gminy. Moja mama Leonia Dąbrowska z wykształcenia i zamiłowania lekarz pediatra od lat leczy kolejne pokolenia naszych dzieci. Mój śp. ojciec walczył o wolną i uczciwą Polskę, po wojnie skazano go na kare śmierci. Tylko cud uratował mu życie. Pochodzę z patriotycznej rodziny, w której wartościami nadrzędnymi jest rodzina, służba słabszym, pomoc potrzebującym. Mam ukończone studia Prawa Administracyjnego na Uniwersytecie Warszawskim. W SGH i Instytucie Francuskim ukończyłem studia podyplomowe z zakresu zarządzania, obecnie kończę studia MBA. Od 13 lat kieruje z sukcesem dużą firmą zatrudniającą ponad 200 osób, obecnie modernizujemy i wprowadzamy najnowsze technologie i systemy zarządzania. Wiem jak kierować ludźmi, wiem, co to strategia i nowoczesne zarządzanie. Nie zabiegam o poklask i wspólne zdjęcie z politykami z pierwszych stron gazet, ponieważ w moim albumie już mam tę najważniejszą  z mojego ślubu w Watykanie, który pobłogosławił Jan Paweł II.

Do kierowania gminą w trudnych czasach i warunkach nie wystarczy samo doświadczenie menadżera i społecznika. Do realizacji trudnych zadań potrzeba twardziela. W młodości pełniłem służbę w elitarnej 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej, byłem komandosem. Wiem jak działać w ekstremalnych warunkach, niełatwo mnie zniechęcić. Mam na swoim koncie skoki ze spadochronem, o mojej tężyźnie fizycznej nie decydują fryzjer i wizażystka na zdjęciach wyborczych. Jestem twardym facetem. Komandos musi być twardy odporny, wytrwały i przygotowany na niespodzianki. Taki właśnie jestem.


Program KWW Twoje Łomianki i kandydata na burmistrza Łomianek Tomasza Dąbrowskiego:
  • Rozwój. Chcemy Łomiankom przywrócić należne miejsce na mapie Polski. Całkiem niedawno byliśmy jedną z najlepszych gmin w kraju. Po trzech kadencjach nieudolnych rządów nasza gmina spadła w wielu rankingach. Nadszedł czas, aby Łomianki przy swoim potencjale wróciły na właściwe miejsce.
  • Bezpieczeństwo. Poprawimy szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Mamy prawo czuć się komfortowo w swoich domach i na ulicach.
  • Infrastruktura. Wybudujemy sieć wodociągową w ciągu jednej kadencji oraz będziemy rozbudowywać intensywnie sieć kanalizacyjną. Zmodernizujemy wały wiślane. Poprawimy stan dróg. Poprawimy dojazd do stolicy, przygotujemy rezerwę pod pojazd szynowy.
  • Sport. Rozbudujemy infrastrukturę sportową – boiska dla dzieci i młodzieży oraz pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. Będziemy wspierać sport dzieci i młodzieży.
  • Edukacja. Wybudujemy szkołę w Dąbrowie oraz rozbudujemy istniejące obiekty oświatowe. Pomożemy powiatowi wybudować Liceum. Zbudujemy nowe przedszkole i żłobek.
  • Ekonomia i gospodarka. Przeprowadzimy reformę i optymalizacje wydatków budżetowych. Wprowadzimy nowoczesne zarządzanie spółkami gminnymi, aby poprawić ich rentowność. Pokryjemy Łomianki planami zagospodarowania przestrzennego, konsultowanymi ze społeczeństwem.
  • Ekologia i środowisko. Chcemy żyć w zielonym i czystym mieście. Wprowadzimy selektywną zbiórkę odpadów. Zlikwidujemy dzikie wysypiska. Postawimy na edukację najmłodszych.
Bezpartyjny Komitet Twoje Łomianki współpracuje i wspiera listę do powiatu bezpartyjnego Forum Samorządowego.

W tych wyborach wybieramy 21 radnych, odbywają się one 21 listopada, Twoje Łomianki lista nr. 21.

www.wybory.twojelomianki.pl

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #... IP: 31.0.44.*
2017-04-11, 22:59    
Szczerze się wzruszyłem. To byly czasy, prawie 7 lat temu.
NIEZALOGOWANY: # IP: 89.77.116.*
2017-04-13, 11:43    
HA HA HA taki doświadczony twardziel???? a Miastem kieruje od lat pan Piotr Rusiecki.Ciekawe dlaczego na to pozwala pan burmistrz.
NIEZALOGOWANY: #ADAMED IP: 83.24.15.*
2017-07-17, 23:24    
i co z tym liceum? "pomożemy powiatowi"? zniszczyliście liceum i skłóciliście Łomianki z powiatem
NIEZALOGOWANY: #POWRÓT KOMANDOSA IP: 104.244.76.*
2019-11-28, 13:04    
CHCEMY BY WRÓCIŁ TOMASZ DĄBROWSKI KOMADOS Z TWARDYMI JAJAMI.
NIEZALOGOWANY: #Mieszkanka IP: 5.173.184.*
2019-11-28, 14:02    
POWRÓT KOMANDOSA JESTEM ZA !!!!!
NIEZALOGOWANY: #POWRÓT IP: 51.38.150.*
2019-11-29, 19:06    
CHCEMY POWROTU PANA DĄBROWSKIEGO!!!!!!!! z Panem Macierewiczem i Panem Misiewiczem :)
NIEZALOGOWANY: #.JZ. IP: 173.244.209.*
2019-11-30, 00:40    
Jak to dobrze, że czasy, kiedy każdego kto ośmielał się mieć inne zdanie obrażano, już w Łomiankach minęły, mam nadzieję bezpowrotnie.
NIEZALOGOWANY: #do j.z IP: 37.47.47.*
2019-11-30, 14:29    
Niestety można odnieść wrażenie, że każdy kto krytykuje nową ekipę Burmistrz Żebrowskiej-Piotrak, lub ośmieli się mieć inne zdanie od Pani Burmistrz i jej ekipy jest od razu personalnie atakowany. Na szczęście coraz więcej mieszkańców przejrzało na oczy. Referendum zbliża się i zweryfikuje czy mieszkańcy aprobują rządy nowej ekipy. Przywróćmy ROZWÓJ i NORMALNOŚĆ. Pokażmy Burmistrz Żebrowkiej-Piotrak i jej ekipie CZERWONĄ KARTKĘ!!!
NIEZALOGOWANY: #PIOTR I TOMASZ WRACAJ !! IP: 185.220.101.*
2019-12-03, 11:17    
Też jestem dumny bo Naszym Burmistrzem Był i nadal jest Piotr Rusiecki i Tomasz Dąbrowski i referendum to pokaże a wszystkie te pier..... słoiki niech się zawijają ze swojom ulubienicą tam skąd przyszły Kto to wpószczał do Łomianek ?
PIOTR I TOMASZ WRACAJCIE!!!!! MUSICIE ZROBIĆ Z TYM POŻĄDEK!!!
NIEZALOGOWANY: #KS (L) IP: 104.218.63.*
2019-12-03, 11:56    
Oby jak najszybciej wrócili zanim zacznie Żebrowska coś z tym trzecim pasem do Warszawy robić. Po co to komu?
Głupi wymyślił jakiś głupi bus pas! Chyba żeby lemingi do tych swoich korporacji mogły jeździć.
Nam jest potrzebny most do Legionowa. Potrzbna szeroka dwupasmowa Kościelna Droga do Czosnowa przez osiedle Chopina za PRusieckiego i TDąbroskiego.
Potrzebny też jest drugi stadion
NIEZALOGOWANY: #do KS i PiT wracaj IP: 37.47.47.*
2019-12-03, 12:01    
Widać, że niektórzy boją się zbliżającego się REFERENDUM, próbują ironizować, co pokazuje, że nie zależy tej małej grupce hejterów na rozwoju Łomianek, tylko na trwaniu przy władzy nowej ekipy Burmistrz Żebrowskiej -Piotrak.
Powiem wam tak, nie zakrzyczycie rzeczywistości, krążą słuchy, że nawet część z tych, którzy poparli w wyborach nową Burmistrz Ż-P ma dosyć rządów nowej ekipy. Nie pomoże Wam ironizowanie. Każdy widzi jak jest w Łomiankach. Referendum będzie i wygląda na to, że będzie skuteczne.
NIEZALOGOWANY: #tak IP: 149.56.108.*
2019-12-03, 12:50    
Masz rację, że trzeba w końcu przegonić to słoikowo-lemingowe towarzystwo. Piotrze już czas oficjalnie ogłosić przygotowania do referendum i czas zbierać podpisy! Niech wracają do urzędu prawdziwi z dziada-pradziada łomiankowszczacy i ich rodziny!
NIEZALOGOWANY: # do tak IP: 37.47.47.*
2019-12-03, 16:41    
Skąd wiesz, że to jakiś Piotr będzie stał za referendum? Skąd masz te informacje? Nic Ci nie da ironizowanie, część mieszkańców ma po prostu dosyć nowej ekipy i najpewniej nastąpi jej weryfikacja. Najważniejsze, żeby urząd spełniał oczekiwania mieszkańców. Referendum jest konieczne i zapewniam Ciebie, że będzie skuteczne.
Czas zmienić Burmistrza
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT