LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 19.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIBurmistrz kwiatami przywitał polityków PiS
2016-03-22

KOMENTARZE: 17

Jak informuje UM Łomianki...

[...]W poniedziałek, 21 marca w doszło do oficjalnego otwarcia Biura Poselskiego Anity Czerwińskiej i Biura Senatorskiego Jana Żaryna. Znajduje się ono na parterze ICDS w Łomiankach. W uroczystości wzięli udział m.in. Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski, Zastępca Burmistrza, Piotr Rusiecki, Sekretarz Gminy, Beata Duch-Kosiorek, Przewodniczący Rady Miejskiej, Tadeusz Krystecki wraz z radnymi oraz samorządowcy z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

- Nasze drzwi będą otwarte dla wszystkich, którzy chcą z nami współpracować. Jesteśmy do państwa dyspozycji - zapewniała Poseł na Sejm, Anita Czerwińska. Wspólnie z Senatorem RP, Janem Żarynem będzie przyjmować mieszkańców w Łomiankach.

- Kocham Polskę za to, że byli Łupaszka, Pilecki, Dmowski, Piłsudski, Prymas Wyszyński i Jan Paweł II. To moje postacie i jestem szczęśliwy, że pochodzę z tego samego plemienia. To jest tradycyjne rozumienie pojęcia patriotyzmu, w którym czuję się najlepiej. Z drugiej strony mamy też rozumienie polskości w sensie, że jesteśmy tu i teraz i nie mamy prawa przegapiać wyzwań, które może są dalsze i nie do końca je rozumiemy. Będziemy je rozpoznawać. Państwa problemy będą powodowały, że nasze głowy będą coraz mądrzejsze i będziemy potrafili uczyć się i reagować na wyzwania. Przede wszystkim będę chciał państwu i sobie pomóc, bo jesteśmy Polakami - mówił J. Żaryn.

Burmistrz Dąbrowski podziękował parlamentarzystom, że zdecydowali się wybrać Łomianki na swoje biuro. Zauważył, że jest to dla nas wielki honor i zaszczyt. Tym bardziej, że parlamentarzyści będą teraz bliżej mieszkańców.
Następnie burmistrz wręczył A. Czerwińskiej i J. Żarynowi kwiaty na przywitanie w nowym miejscu. Ponadto Dziekan Dekanatu Łomiankowskiego, Ks. Prałat Kazimierz Gers poświęcił wspólne biuro parlamentarzystów. [...]

źródło, foto: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #niezakodowany IP: 79.98.107.*
2016-03-23, 13:08    
Brawo Panie Burmistrzu Tomaszu Dąbrowski wiemy że jest Pan całym Swoim Sercem zaangażowany po stronie Prawa i Sprawiedliwości. Takich ludzi nam w Łomiankach trzeba !!

Sam Prezes Jarosław Kaczyński powiedział o Pani Poseł Anicie Czewińskiej ""Bez niej nie byłoby tu miesięcznic, nie byłoby pewnie i rocznic, a przecież podejmuje wiele innych działań. Pani Anito, z całego serca dziękuję - mówił na Krakowskim Przedmieściu prezes PiS Jarosław Kaczyński. Adresatka podziękowań to Anita Czerwińska, szefowa warszawskich Klubów "Gazety Polskiej" .""

Brawo dla Pana Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego za wspieranie środowisk Smoleńskich i Radio Maryjnych . Czekamy na przyjazd Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego .

Gorąco dopingujemy Pana Piotra Rusieckiego, aby jego plany związane z Parlamentem się powiodły! Panie Piotrze może Pan liczyć na wsparcie środowiska Radio Maryjnego
NIEZALOGOWANY: #o żesz IP: 213.158.197.*
2016-03-23, 14:05    
EGO Rusieckiego wkrótce przewyższy EGO Lecha Bolęsy :)
NIEZALOGOWANY: #2016 IP: 66.180.193.*
2016-03-23, 14:32    
Czy jest szansa aby Posłanka i Senator sciągęli do Łomianek film Smoleńsk? Jakiś specjalny pokaz pod patronatem Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego polączony ze spotkaniem z Ministrem Maciarewiczem?

Oczywiście pokaz pod patronatem dopiero po tym jak film zostanie zatwierdzony przez Prezesa.
NIEZALOGOWANY: #paranoja IP: 83.9.118.*
2016-03-23, 14:46    
Totalna paranoja!! A dlaczego nie ma tam Huberta Z? Dlaczego vice rusiecki jako bohater?
NIEZALOGOWANY: #o żesz IP: 213.158.197.*
2016-03-23, 15:00    
Ciotka Rusieckiego nieźle miesza tym starszym kobietom z Kółka Radio Maryjnego ;)
Jest tam niezły pasztet.
NIEZALOGOWANY: #Halnka IP: 77.247.181.*
2016-03-23, 15:20    
Pan Burmistrz Piotr Rusiecki to wspaniały człowiek, zawsze uśmiechnięty, bardzo kulturalny i zawsze chętny aby pomóc i wysłuchać potrzebujących. Zawsze znajduje na spotkanie z prawdziwymi i swoimi mieszkańcami. A przecież wiemy jak jest bardzo zapracowanym i ile ma zajęć.

Pełen kultury Młody Człowiek, który wspiera wartości godne każdego patrioty i każdego kto popiera Prawo i Sprawiedliwość.

Panie Burmistrzu Piotrze Rusiecki ma Pan poparcie wszystkich patriotów z Łomianek. Pana zasługi dla partii Prawo i Sprawiedliwość są nieocenione. Wiem, że nie jest Pan z tych którzy o tym głośno mówią, i się tym chwalą, ale My mieszkańcy to widzimy i mamy Nadziję że spełnią się Pana wszystkie marzenia.
NIEZALOGOWANY: #confused IP: 198.96.155.*
2016-03-23, 15:38    
Czy PiS płaci za wynajmowanie sali w ICDS? Z tego co się orientuje to ICDS powinien służyć mieszkańcom a nie politykom i partiom zaprzyjaźnionym z burmistrzem Dąbrowskim.
NIEZALOGOWANY: #pytanie do p. Zadroznego IP: 79.191.149.*
2016-03-23, 18:22    
Czy przypadkiem radny Hubert Zadozny nie jest reprezentantem Pisu? Dlaczego nie ma go tam razem z politykami jego partii? Czyżby burmistrz Dąbrowski i Rusiecki i cześć radnych burmistrza byli wyżej w hierarchii partyjnej?
NIEZALOGOWANY: #pytanie do p. Zadroznego IP: 79.191.149.*
2016-03-23, 18:29    
Na zdjęciach obok polityków Pis widać stowarzyszenie Dobro Wspólne oraz Łomianki Razem, burmistrza Dąbrowskiego i. Rusieckiego i radnych z ich komitetu. Ładny zestaw działaczy.

Biuro ma być powiatowe wiec gdzie jest radny powiatowy Hubert Zadrożny z Pisu?
NIEZALOGOWANY: #paranoja IP: 83.9.118.*
2016-03-23, 19:39    
Coś mi się wydaje ze Pan Zadrożny przegrał z Dobrem Wspólnym:(( A szkoda. Nie potrafił skupić wokół siebie ludzi w Łomiankach. Został radnym powiatowym i na tym zakończył swoją aktywność partyjną w gminie.

Panie Zadrożny, ilu sympatyków PIS w Łomiankach skupia Pan wokół siebie, oczywiście wykluczając członków Dobra wspólnego?

Niech się Pan weźmie za pracę w Łomiankach, bardzo Panu kibicuję, i chyba wielu innych mieszkańców tez. A jeśli będzie Pan bierny, to Pan przegra z miernotą.
NIEZALOGOWANY: #Pokan IP: 79.185.174.*
2016-03-23, 21:55    
Burmistrz spotykał sie z posłami PO i PSL w poprzedniej kadencji teraz spotyka sie politykami PIS i najważniejsze, że jako bezpartyjny potrafi rozmawiać z wszystkimi.
NIEZALOGOWANY: #o żesz IP: 213.158.197.*
2016-03-24, 08:19    

On jest tam, gdzie jest kasa.
Kiedyś, gdy PO było na topie, biegał z nimi, trzymał się mankietu Pszczółkowskiego, obrażał Sokołowskiego z ogólnie rozumianej prawicy.
Dzisiaj, gdy PIS jest na topie podczepił się do nich, bo teraz przy nich można zarobić.
Człowiek w pełni obrotowy, obraca się tam, gdzie jest pieniądz.
NIEZALOGOWANY: #Hubert_Zadrożny IP: 217.153.136.*
2016-03-26, 13:29    
Proszę wybaczyć ,że przy Wielkiej Sobocie ,ale właśnie spotkał mnie znajomy i zapytał mnie dlaczego nie było mnie na otwarcia Biura Poselskiego i Senatorskiego PiS? Otóż drodzy Państwo ciężko jest walczyć z propagandą ,której uległ nawet Maciek zamieszczając zdjęcia z lomianki.pl. Oczywiście ,że byłem i nawet miałem krótkie wystąpienie. Niestety po raz kolejny zostałem "wykasowany" w stylu gazety wyborczej przez głównego propagandzistę. Zdjęcia są tak skadrowane ,że miejsce w którym stałem wraz z kołem PiS nie było jakby w ogóle fotografowane. Ciężko jest z tym walczyć podobnie jak taką samą sytuacją dotyczącą Liceum w Łomiankach.
Odpowiadając któremuś rozmówcy myślę że koło PiS w Łomiankach jest liczniejsze niż wszystkie inne organizacje w Naszym Mieście a udział w nim członków Dobra Wspólnego jest symboliczne.
Kolejnemu forumowiczowi pragnę odpowiedzieć ,że miernota zawsze zostanie miernotą a prawda zawsze w końcu zwycięży.
Prowokatorom piszącym peany na cześć kogoś kto w swoich internetowych wpisach obrzucał błotem Prawo i Sprawiedliwość pragnę powiedzieć ,że poparcia partii którą reprezentuję nigdy nie uzyska, a miejsce w Parlamencie RP zostanie w sferze jego mrzonek.
Przy okazji składam WSZYSTKIM Mieszkańcom Łomianek Zdrowych Wesołych Świąt, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzał Państwa wszelkimi dobrami
Hubert Zadrożny
NIEZALOGOWANY: #Aaaa... IP: 178.43.74.*
2016-03-26, 13:52    
Gdyby na otwarciu było Lomianki info to nie byłoby manipulacji kadrowaniem zdjęć tak aby wyciąć pana Zadroznego. A jak rzetelny jest przekaz na lomianki.pl już się przekonaliśmy nie raz i nie dwa.
Lomianki info nie uległo propagandzie tylko dowiedziałem się że niestety Lomianki info nie wszędzie jest wpuszczane z aparatem więc nie mamy rzetelnych relacji tylko jesteśmy skazani na propagandystów.
NIEZALOGOWANY: #Kazik IP: 195.22.126.*
2016-03-29, 12:02    
Słyszałem, że podobno Pan Rusiecki i Dobro Wspólne mają zakusy polityczne na kierownictwo koła PiS.
Czy to prawda? Może i tak, bo kiedyś Pan Rusiecki wspierał Pana Pszczółkowskiego i PO jak PO było na topie, to teraz z PiS mu po drodze, bo PiS na topie.
Teraz Pan Rusiecki pracuje dla Pana Dąbrowskiego, który przecież kandydował z listy PiS, więc też pewnie nie jest to bez znaczenia.

To że kierownictwo łomiankowksiego PiSu czyli Pan Zadrożny został pominięty i wykadrowany daje do myślenia.

NIEZALOGOWANY: #3100 cherry IP: 62.210.105.*
2016-03-29, 12:49    
Dla mnie jest ważne, że Burmistrz Tomasz Dąbrowski zaprosił Panią Posłankę Czerwińską, która tak pięknie walczyła o Krzyż na Krakowskim Przedmieściu.
Pani Czerwińska blisko współpracuje z Ojcem Dyrektorem Tadeuszem Rydzykiem z Radyjem Maryja i Telewizją Trwam i Gazetą Polską oby teraz udało się zroganizować w Centrum Kultury u Pana Manasterskiego kolejne spotkania Smoleńskie a może i nawet zaprosić Ojca Dyrektora i Prezesa Jaroslawa Kaczyńskiego.

Tak jak Burmistrz Dąbrowski zapowiadał zmienia Łomianki na lepsze, tak jak Prezes Kaczyński zmienia Polskę na lepsze.

Świadczy o tym wspaniałe wystąpienie Pana Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego w Prawdziwie Polskiej Telewizji Gazety Polskiej. http://vod.gazetapolska.pl/126...

NIEZALOGOWANY: #... IP: 188.146.0.*
2016-04-06, 22:08    
nieźle
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT