LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 24.6.2019


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDebata Kandydatów na Burmistrza / VIDEO
2018-10-10

KOMENTARZE: 9

7 października odbyła się zapowiadana miesiąc temu III Debata Kandydatów na Burmistrza Łomianek.

Do udziału w organizowanym przez portal www.LOMIANKI.INFO spotkaniu, zostali zaproszeni wszyscy kandydaci ubiegający się o urząd Burmistrza Łomianek.


Na spotkanie z mieszkańcami znalazła czas kandydatka KWW Mieszkańcy Łomianek - Małgorzata Żebrowska-Piotrak oraz kandydat KWW Wolne Łomianki - Adam Salwowski.
Małgorzata Żebrowska-Piotrak i Adam Salwowski prezentowali swoje programy wyborcze, pomysły na rozwój Łomianek, pomysły na zbliżającą się kadencję, ale też wskazywali ułomności ostatnich czterech lat rządów obecnego burmistrza i radnych z jego zaplecza politycznego.
Mimo widocznych różnic kandydaci potrafili rozmawiać kulturalnie, spierając się na argumenty, bez obrażania, co niestety w kończącej się kadencji, zwłaszcza na Sesjach Rady Miejskiej i innych publicznych spotkaniach z udziałem obecnie rządzących, nie jest normą.

Na spotkaniu nie pojawił się kandydat KWW Tomasza Dąbrowskiego - Tomasz Dąbrowski. W przekazanym przed Debatą oświadczeniu można przeczytać, że Tomasz Dąbrowski nie będzie mógł uczestniczyć w Debacie, gdyż ma w tym czasie wcześniej umówione spotkanie z marszałkiem województwa mazowieckiego Adamem Struzikiem.
Jak się okazało było to spotkanie w Grodzisku Mazowieckim dotyczące m.in. otwarcia tamtejszej "Mediateki" oraz podpisania umowy "Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu", które odbyło się w godzinach 15.00-16.00. Zgodnie z harmonogramem imprezy w czasie trwania Debaty (od godziny 17.00) w Grodzisku po odbywał koncert kwartetu instrumentów dętych oraz impreza taneczna. Szkoda, że kandydat Dąbrowski nie potrafił tak zorganizować swojego kalendarza by spotkać się nie tylko z politykami, ale też z mieszkańcami i kontrkandydatami.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania video całości Debaty.Dziękujemy serdecznie wszystkim mieszkańcom, którzy postanowili uczestniczyć z spotkaniu "na żywo".

Dziękujemy kandydatom Małgorzacie Żebrowskiej-Piotrak oraz Adamowi Salwowskiemu za obecność i merytoryczne podejście do naszych lokalnych spraw.
Dziękujemy panu Rochowi Siemianowskiemu za prowadzenie Debaty oraz zespołowi ICDS za profesjonalną obsługę techniczną oraz Grzegorzowi Porowskiemu za nagranie i montaż materiału video.

redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Mieszkaniec IP: 195.175.204.*
2018-10-10, 08:11    
Mowilem ze tak bedzie,kandydaci mieli sie nieco posprzeczac,natomiast wladza wyszla z tego zwyciezko.Kto zatem w debacie robil punkty elicie? Madrzy sie domysla
NIEZALOGOWANY: #zwykły wyborca IP: 185.242.113.*
2018-10-10, 17:10    
Taka debata to bardzo ważne potkanie dla Łomianek. Jednak jak widać nie wszyscy do takiego czegoś dorośli.

Prezentujący się kandydaci nie zachwycili. Widać stres i czasem brak doświadczenie w wystąpienich. Jednak doceniam to, że spotkali się z mieszkańcami. Mam faworyta, a raczej faworytkę :)

To że Dąbrowski nie przyszedł w ogóle to go kompromituje i dyskwalifikuje w moim odczuciu.
Pszukałem informacji z wrodzonej dociekliwości o tym spotkaniu w Mediatece i szczerze to nie bardzo rozumiem w jakim celu on tam pojechał. Projekt jest dla Bibliotek, a nie dla Urzędów, więc obecność Pani Dyrektor była wystaczająca. Tak jak z innych pozostałych 13 bibliotek.
Zachowanie Dąbrowskiego traktuję jak zwykły unik, zresztą spokojnie w godzinę mógł wrócić do Łomianek i uczestniczyć w debacie.
NIEZALOGOWANY: #prorok IP: 79.185.213.*
2018-10-10, 20:34    
Przesyłam dwie mądrości ludowe:
1.Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania innych.
2.Ludzie, którzy głosują na: nieudaczników, złodziei, zdrajców, oszustów nie są ich ofiarami.Są ich wspólnikami.
PS
Szanowny czytelniku- mieszkańcu Łomianek przeczytaj posty i 18 listę kandydatów Okręgu Wyborczego nr 2 /Łomianki Info/ i przyjdź na sesję w dniu 15.10 br. godz 10.00 Szkoła Podstawowa nr 2. Może być ciekawie.
NIEZALOGOWANY: #Rusofob IP: 195.175.204.*
2018-10-12, 10:56    
Szkoda tylko ze wraz ze swoim cieniem nie ruszyli w gmine czytac bajek,jak mialo to miejsce w czasie demonstracji wkurzonych mieszkancow dziekanowa
NIEZALOGOWANY: #mim IP: 193.41.170.*
2018-10-16, 10:06    
Panie "proroku" - i co, było ciekawie wczoraj na sesji w szkole podstawowej nr 2 ?
NIEZALOGOWANY: #Magda IP: 5.173.168.*
2018-10-16, 11:58    
Minus dla prowadzącego za brak stronniczości .
Swoje zdanie może Pan wypowiadać ,ale nie podczas debaty.
Dlatego debata na niskim poziomie .
NIEZALOGOWANY: #Anka IP: 185.193.125.*
2018-10-16, 17:24    
Mi akurat ta debata wiele wyjaśniła.
1. Potwierdziły się moje przypuszczenia na temat tego gdzie Dąbrowski ma mieszkańców i wyborców. Pokazał to dobitnie nas olewając.
2. Ciekawe, ale widać że chaotyczne i nie do końca przemyślane pomysły Salwowskiego, dają mu w moim odczuciu szanse na przyszłość.
3. Żebrowska Piotrak pokazała, jaki powinien być nowoczesny samorządowiec z prawdziwego zdarzenia. Otwarty, życzliwy a jedocześnie mertoryczny i chętny do współpracy i słuchania mieszkańców. Pomysły zwłaszcza te zapreentowane na stronie internetowej www.mieszkańcylomianek.pl pod hasłem "program" pokazują jak można myśleć odważnie ale i konrektnie o Łomiankach.

Ja osobiście stawiam na Żebrowską-Piotrak.

ps. prowadzący z charakterem, nie jakiś nudne flaki.
NIEZALOGOWANY: #Magda IP: 5.173.160.*
2018-10-16, 23:31    
Stawiam na kolejna kadencje Pana Tomasza Dąbrowskiego .
Pani Żebrowska dużo mówi , ale nie widze nauczyciela humanisty na stanowisku zarządcy całej tak duzej gminy .Ma za sobą kiepskie zaplecze Pszczolkowska Etienn 😢
Panie Burmistrzu kolejne 5 lat bedzie należało do Pana 👍

NIEZALOGOWANY: #mieszkanka IP: 178.42.40.*
2018-10-17, 17:52    
Mam nadzieję, ze burmistrzem nareszcie zostanie KOBIETA ! Wykształcenie humanisty komuś przeszkadza - to może dziadek po zawodówce lepszy ? A obecny burmistrz to specjalnie w naukach się nie wyróżniał, o ile wiem. Lepsze 5 lat na uniwersytecie i dyplom magistra, niż licencjat na prywatnej uczelni ("fabryka dyplomów"), którym się poniektórzy pochwalili. Następne 5 lat niech nareszcie należy do kogoś energicznego, kto sprawdził się zawodowo, rodzinnie i z bardzo dobrym zapleczem uczciwych ludzi, społeczników.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum