LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 21.4.2021


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIHala pneumatyczna otwarta
2021-02-20

KOMENTARZE: 10

Dziś odbyło się oficjalne otwarcie hali pneumatycznej przy ICDS. Inwestycja, która kosztowała ponad 1 200 000 zł, ma odciążyć istniejące sale sportowe, na które jest bardzo duże zapotrzebowanie zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.

- Dziś po raz pierwszy nasi młodzi piłkarze skorzystają z hali pneumatycznej w Łomiankach. Głównym celem budowy hali było odciążenie istniejących w gminie hal sportowych, na które w okresie jesienno-zimowym zarówno w godzinach przedpołudniowych, jak i popołudniowych jest ogromne zapotrzebowanie. Zatem jest i choć z ograniczeniami związanymi z pandemią – można z niej korzystać. Bawcie się dobrze i spełniajcie swoje piłkarskie marzenia! - mówiła przed symbolicznym przecięciem wstęgi Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak.

W otwarciu hali uczestniczyła ograniczona liczba osób ze względu na obowiązujące obostrzenia. Oprócz Burmistrz Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak, zastępców Witolda Gawdy i Pawłą Bohdziewicza, dyrekcji ICDS, w uroczystości udział wzięli radni Rady Miejskiej: Maria Pszczółkowska (przewodnicząca RM), Krzysztof Wawer (zastępca przewodniczącej RM), Magdalena Cłapińska i Jerzy Serzysko (przewodniczący komisji technicznej RM) oraz przedstawiciele Klubu Sportowego Łomianki.

- Mamy To! Pierwsza hala Pneumatyczna w Łomiankach! Jest to moje "samorządowe dziecko", rodzące się w bólach ponad 2 lata. Wiele pracy i analiz zostało wykonanych przez ten czas. Dzięki tej realizacji, w naszej gminie nie tylko piłka nożna ma szansę się rozwijać. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu - przede wszystkim radnym, którzy dali zielone światło. Szczególne podziękowania kieruję do pracowników ICDSu, którzy od samego początku są zaangażowani w ten projekt. Ogromnie dziękuję Mieszkańcom. To Wy dopingujecie mnie na co dzień i sprawicie, że mam siłę pracować na rozwojem sportu w naszej gminie. Obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby nie była to ostatnia tego typu inwestycja w Łomiankach. Istotne jest inwestowanie w boiska przy szkołach, dzięki temu dzieci i młodzież mają miejsce na zajęcia w-f, które jest wykorzystywane popołudniami przez grupy sportowe. Liczę na wsparcie radnych, aby w naszej gminie sport na wielu polach mógł się rozwijać wspierając przede wszystkim naszych sportowych mieszkańców. - podsumowała radna Magdalena Cłapińska od początku zaangażowana w proces powstawania inwestycji.

Po krótkiej uroczystości zawodnicy Akademii Piłkarskiej KS Łomianki rozpoczęli "Sobotę z Akademią" w nowo otwartej hali.

redakcja@lomianki.info
fot. Karolina Żebrowska, UM Łomianki

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Kaśka IP: 185.174.43.*
2021-02-20, 12:48    
I znowu piłkarze i znowu ks Łomianki. Tak od lat. Tak za każdej kadencji! Może w końcu jakaś inwestycja dla normalnych ludzi? Jak nie stadion za grube miliony w centrum miasta to teraz hala, wszystko dla piłkarzy. Mam nadzieję, że chociqżprzestaną zajmować halę w sportową przy basenie.

Ostatnia inwestycja sportowa dla normalnych ludzi to ICDS z basenem i bieżnią dwadzieścia lat temu za czasów Pana Sokołowskiego. Nie liczę mikro-pseduo-boiska do siatkówki na orliku.
NIEZALOGOWANY: #TYLKO KS ŁOMIANKI !!!!!!!!!!!!!! IP: 94.142.241.*
2021-02-20, 13:01    
KS, KS, KS ŁOMIANKI !!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO KS ŁOMIANKI !!!!!!!!!!!!!!!!
NIEZALOGOWANY: #Dusia IP: 46.19.141.*
2021-02-20, 13:22    
Dobra decyzja. Nową halę wybudowaćtrudnie niż zadaszenia. Czy teraz halę gimastyczną zwolnią piłkarze?
NIEZALOGOWANY: #Pit IP: 185.220.102.*
2021-02-20, 15:59    
Dobre miejsce na stadion lekkoatletyczny z prawdziwego zdarzenia było tak gdzie zbudowali kolejny piłkarskie boisko przy Wiślanej. Było minęło. Jak widać pilka kopana sportem narodowym :( a szkoda, bo Łomianki chyba jedyne z czego słynął to z tego, że mieszkala tu lekkoatletka śp. Irena Szewińska.
NIEZALOGOWANY: #spokoloko. IP: 89.64.92.*
2021-02-22, 13:07    
No to teraz czas przystąpić do narodowego jęczenia i narzekania na wszystko. Nie ma to - źle a jak jest inwestycja... no to teraz trzeba porządnie na nią ponarzekać. ;-) taka Gmina .... eh!
NIEZALOGOWANY: #Wiktoria IP: 176.10.107.*
2021-02-22, 15:22    
Teren na Wiślanej gdzie teraz jest stadion to zmarnowane miejsce.
Już wtedy mówiliśmy, że tam powinna powstać szkoła, bo jest potrzebna.
Ale nie słuchali, bo tyko piłkarze i piłkarze, i że będą się ta spotkania ligowe odbywać.
I co?
Koledzy się spotykają wieczorami.
A uszy sąsiadom puchnął od tego jak się jeden do drugiego odzywa.
NIEZALOGOWANY: #do Wiktoria IP: 37.47.34.*
2021-02-24, 19:28    
Z boiska korzysta kilkaset dzieci i dużo młodzieży, więc teren nie jest zmarnowany. Na szkołę teren ten był za mały. Na takiej działce nie da się pomieścić szkoły, hali i miejsc postojowych. Teren na szkołę był przygotowany przy ul.Brzegowej. Szkoła w Łomiankach Dolnych jest potrzebna to fakt, ale obecne władze hołubią rozbudowę szkoły w Sadowej dokąd uczęszcza kilkoro dzieci. Na cóż mieszkańcy gminy Czosnów będą mieli pociechę ze szkoły w Sadowej, a mieszkańcy Łomianek Dolnych dali się podejść i to dzięki ich między innymi głosom mamy teraz to co mamy czyli NICCCCC - ZERO NULL rozwoju infrastruktury oświatowej w Łomiankach Dolnych...no, ale Ci,którzy głosowali na MŻP powinni mieć pretensje tylko do siebie...
NIEZALOGOWANY: #Magda IP: 188.146.230.*
2021-02-25, 11:37    
Burmistrz Łomianek to porażka .Nie rozumiem do dnia dzisiejszego jak mieszkańcy mogli być tak zaślepieni żeby głosować na osobę z wykształceniem polonistycznym beż żadnego doświadczenia w prowadzeniu jakiegokolwiek zarządzania jednostką .Teraz mamy to co mamy bloki ,bloki i nic więcej się nie dzieje marazm totalny .
Mamy niestety jeszcze 3 lata przed sobą do końca kadencji i nie wygląda to kolorowo.Może wkrótce znajdzie się grupa ,która zarządzi referendum.To jedyne wyście z tej makabrycznej sytuacji.
NIEZALOGOWANY: #Referendum IP: 37.47.17.*
2021-02-26, 06:56    
Już dosyć tego. Burmistrz MZP musi odejść. Niech zabiera koleżanki i odchodzi z urzęd. Jeżeli sama nie chce to czas referendum nadszedł. Są realne szanse żeby odsunąć MZP i jej świtę od władzy.
NIEZALOGOWANY: #Nieklnący Nie-Skórokop IP: 194.15.124.*
2021-03-02, 14:35    
To że powstaje kolejny obiekt sportowy zasługuje na docenienie! Tylko dlaczego?
1) znowu tylko dla piłkarzy??? a co z innymi sportami i rekreacją?
2) jakim kosztem - jedyny obiekt z bieżnią dla biegaczy czy nordikwalkingowców (i rekreacyjna siłowania pod gołym niebem) od września 2020 nieosiągalna dla nikogo :(
3) od zamknięcia obiektu do uroczystego otwarcia minęło... aż 6 miesięcy a infrastrukturę z halą stawia się w max 30-50 dni! Kto to planował i nadzorował???
4) sens hali jest wtedy gdy warunki pogodowe są słabe (czyli od połowy października do marca!) Jest już marzec a hala-pneumatyczna.... nie pracuje i nie zarabia na zwrot kosztów???
5) postawienie hali zniszczyło jedyną bieżnię do biegania w gminie, zajmuje 2 tory a wiraż jest nie do użytku... śp. Irena Szewińska się pewnie w grobie przewraca z żalu... :((( Gratulacje - oto jak świetny pomysł i dobrą ideę można wzorcowo położyć. Takie rzeczy tylko w Łomiankach...
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT