LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 31.1.2023


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIUchwała Krajobrazowa do konsultacji
2022-09-04

KOMENTARZE: 3

Urz±d Miejski w Łomiankach zaprasza do dyskusji na zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urz±dzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jako¶ciowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mog± być wykonane.

Dyskusja publiczna nt. Uchwały Krajobrazowej odbędzie się 14 wrze¶nia 2022 o godzinie 17:00 w auli widowiskowej Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego.

Warto się zapoznać z "Przewodnikiem po projekcie uchwały krajobrazowej Gminy Łomianki" oraz projektem Uchwały Krajobrazowej Gminy Łomianki (PDF poniżej).

Uwagi do projektu Uchwały Krajobrazowej można zgłaszać za pomocy formularze (PDF poniżej) w formie papierowej osobi¶cie: ul. Warszawska 115 (w punkcie podawczym przy wej¶ciu); w formie papierowej drog± pocztow± na adres (liczy się data wpływu do Urzędu): Urz±d Miejski w Łomiankach, ul. Warszawska 115, 05-092 Łomianki; w formie elektronicznej na e-mail: um@poczta.lomianki.pl; w formie elektronicznej za pomoc± platformy ePUAP.

redakcja@lomianki.info


Zał±czone dokumenty:
Przewodnikiem po projekcie uchwały krajobrazowej Gminy Łomianki.pdf
Formularz do zgłaszania uwag do projektu uchwały krajobrazowej.pdf
Projekt Uchwały Krajobrazowej Gminy Łomianki .pdf
Raport z prekonsultacji.pdf


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Anonim IP: 88.220.51.*
2022-09-09, 22:46    
Tak się składa że to zdjecię jest zrobione na posesji mojego dziadka ciekawy jestem czy kto¶ się zapytał o to czy można na publiczne forum wstawić takie zdjęcię. Dodam tylko że zdjęcie drugie jest z dobrym fotomontażem.Nic nikomu do tego co jest na jego posesji.
NIEZALOGOWANY: #zgoda IP: 94.75.94.*
2022-09-15, 13:20    
Zapytać o zgodę, żeby sfotografować co¶, co jest widoczne z ulicy (drogi publicznej)? A na jakiej podstawie taka zgoda jest potrzebna? Zdjęcie drugie to fotomontaż owszem - to chyba symulacja skutków oczyszczenia przestrzeni z nadmiarowych reklam.
NIEZALOGOWANY: #ANONIM IP: 88.220.51.*
2022-09-29, 21:30    
TO JA ROZUMIEM ŻE PANI BURMISTRZ PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH NIE BĘDZIE SIE REKLAMOWAŁA NA BANERACH FIRMY DEWELOPESKIEJ.WIDZĘ ŻE PAMIĘĆ KRÓTKA SKORO WTEDY MOGŁA TO ROZUMIEM ŻE TERAZ NIE BEDZIE MOGŁA BO TERAZ BEDZIE TO ZA¦MIECAŁO. TRZYMAM ZA SŁOWO A 5 LAT ROBI SWOJE A LUDZIE NIE PAMIĘTAJˇ A SZKODA.
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT