LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 26.9.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZwierzaki opanowują Galerię Młociny
2022-09-22

KOMENTARZE: 0

Wystawcy z całej Polski, ręcznie wykonywane akcesoria, których nie sposób kupić w żadnym markecie, najwyższej jakości karmy – już 25 września na placu eventowym Galerii Młociny odbędą się PupiLove Targi! Zapraszamy nie tylko miłośników i właścicieli psów oraz kotów, ale i ich pupili. W każdą niedzielę można również skorzystać z aplikacji Kupujesz i Masz, by odebrać nagrody za połowę Złocin lub dołączyć do programu i otrzymać prezenty.

Wyjątkowe Targi w Galerii Młociny
PupiLove Targi to niezwykłe wydarzenie organizowane przez Galerię Młociny. W tym roku ich kolejna edycja odbędzie się w niedzielę 25 września od 11:00 do 17:00 na placu eventowym. W Targach wezmą udział mali producenci akcesoriów i produktów dla zwierząt, którzy z tej okazji przyjadą do Warszawy ze wszystkich stron Polski. Do udziału w PupiLove zaproszeni są nie tylko właściciele i miłośnicy psów oraz kotów, ale i ich podopieczni.

Ręcznie robione akcesoria
Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć, przymierzyć i kupić różnego rodzaju obroże, smycze, ozdoby i zabawki dla psów i kotów, a także karmy oraz nawet kosmetyki. Warto zaznaczyć, że część z prezentowanego wyposażenia jest robiona ręcznie, co przekłada się na ich jakość. Takich produktów na pewno nie znajdzie się w zwykłych sklepach.

Niedzielne nagrody od Galerii Młociny
W każdą niedzielę Galeria Młociny ma dla swoich klientów również nagrody do odbioru w aplikacji Kupujesz i Masz. Na nowych użytkowników czekają dodatkowe niespodzianki do odbioru w niedzielę, w którą dokonano rejestracji (są to m.in. bilety do kina i BigMac). Dla stałych użytkowników każda niedziela to możliwość otrzymania nagród za połowę Złocin w akcji „Niedziele za połowę Złocin”.
Aby dołączyć do programu, należy pobrać aplikację Kupujesz i Masz z App Store albo Google Play. Każdy paragon za zakupy w Galerii Młociny można w ciągu czterech dni zarejestrować w aplikacji i otrzymać zwrot w postaci Złocin. Limit to dwa paragony dziennie. Lista sklepów, które biorą udział w akcji wraz z informacją o wysokości zwrotu z paragonu i nagrodach, znajdują się w aplikacji.

To nie jedyne atrakcje, które można znaleźć w Galerii Młociny. Zapraszamy również na warsztaty sportowe, muzyczne, animacje dla dzieci, a także weekendowe Potańcówki z muzyką na żywo. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, profilu na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku, gdzie na bieżąco publikowane są informacje o nowych wydarzeniach, promocjach i otwarciach. Zapraszamy!

Dodatkowe informacje:
Strona internetowa: www.galeriamlociny.pl
Facebook: https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial
Instagram: https://www.instagram.com/galeriamlociny/
Tik Tok: www.tiktok.com/@galeriamlociny

artykuł sponnsorowany

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT