LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 1.4.2023


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIRusza 31. Finał WO¦P
2023-01-27

KOMENTARZE: 0

Już w NAJBLIŻSZˇ NIEDZIELĘ w Łomiankach, jak co roku, będzie może wesprzeć WIELKˇ ORKIESTRĘ ¦WIˇTECZNEJ POMOCY. Fundacja będzie zbierała pieni±dze na walkę z seps±, chorob±, która jest zabójc± wielu pacjentów. Szans± na uratowanie im życia, jest szybkie rozpoznanie i najnowocze¶niejszy sprzęt na ¶wiecie, który chce kupić Fundacja.

Łomiankowski Stab WO¦P Łomianki Izabelin przy przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach pod kierownictwem Katarzyny Galas działa od wielu dni, rejestruj±c wolontariuszy i koordynuj±c wszystkie działania. Podobnie jak w zeszłych latach do Łomianek doł±czyli wolontariusze i instytucje z Izabelina.
W Łomiankach, już tradycyjnie, główne wydarzenia i licytacje odbęd± się w Centrum Kultury w Łomiankach oraz w Lemon Tree.

Dzi¶ - 27 stycznia - w łomiankowskim sztabie wolontariusze odbierali identyfikatory i pakiety wolontariusza. Została też sprawdzona maszyna licz±ca. Jak ocenia krótko i rzeczowo Katarzyna Galas - szefowa sztabu - "Wszystko działa".

W sobotę i niedzielę łomiankowskie wolontariuszki i łomiankowskich wolontariuszy będzie można spotkać w Galeria Łomianki. Oprócz imiennego identyfikatora będ± posiadali specjalne identyfikatory uprawniaj±ce do kwestowania na terenie Galerii. W dzień finału - w niedzielę - wolontariusze będ± kwestować na ulicach miasta i gminy oraz podczas imprez w Centrum Kultury w Łomiankach i w Lemon Tree.
Uszanujcie ich i ich pracę, bo przecież wolontariat to też praca - dobrowolna, bezpłatna praca społeczna (Słownik Języka Polskiego PWN).

Trzymamy kciuki i gramy, bo lubimy!

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT