www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dom Pogrzebowy Łomianki z nowymi inwestycjami w infrastrukturę zakładu

W marcu bieżącego roku w Łomiankach został otwarty nowa firma pogrzebowa – Dom Pogrzebowy Łomianki. Zlokalizowany przy ulicy Brukowej, zajął miejsce po poprzednim przedsiębiorstwie w tej samej branży. Dzięki inwestycjom w infrastrukturę zakładu oraz wsparciu zespołu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, firma wyznacza nowe standardy obsługi klientów.

Dom pogrzebowy Łomianki dysponuje przestronnym lokalem. Na powierzchni liczącej 300 m2 zaaranżowano kompleksową infrastrukturę, a dokładnie nowoczesne zaplecze, umożliwiające pracownikom domu pogrzebowego przygotowanie profesjonalnej ceremonii pożegnania na samym wjeździe do Łomianek. Jest to jedyny dom pogrzebowy posiadający pełną infrastrukturę w okolicy. Firma dysponuje nowoczesną chłodnią oraz salą do ceremonii pogrzebowych, co umożliwia organizacji ceremonii świeckich jak i bardziej osobistych ceremonii religijnych.

Przygotowania oraz chwila pożegnanie mogą odbyć się na terenie zakładu, tym samym nie ma konieczności ciągłego transportu zmarłych w różne lokalizacje. Jednakże firma dysponuje nowoczesną flotą karawanów, co gwarantuje godny i bezpieczny transport zmarłego.  Kompleksowe podejście do usług Domu Pogrzebowego Łomianki, gwarantuje klientom spokój, dzięki czemu mogą oni skupić się na bliskich, a nie zamartwiać ciągłymi zmianami związanymi z kolejnymi etapami przygotowań. Rodzina otrzymuje prywatną przestrzeń na terenie domu pogrzebowego, w której może spokojnie pożegnać się ze zmarłym bliskim.

W planach na kolejne lata jest dalszy rozwój przestrzeni zakładu. Chcemy, aby lokal już od samego wejścia komunikował o naszym profesjonalizmie, wysokich standardach i godnym podejściu do obsługi ceremonii pożegnania. Zależy nam również na rozszerzeniu naszej oferty o konsolacje, co umożliwi organizację pełnego pogrzebu w jednym miejscu – mówi Urszula Piotrowska-Siwik prowadząca Dom Pogrzebowy Łomianki.
Firma posiada nawet własną kwiaciarnię, co umożliwia klientom łatwy dostęp do świeżych i wysokiej jakości kwiatów żałobnych bez konieczności poszukiwania ich w innych miejscach. To nie tylko zapewnia o możliwości zaoferowania kompleksowej obsługi przez dom pogrzebowy, ale przyczynia się również do wygody klientów w trudnych chwilach.

Zainwestowano również w modernizację strony internetowej domu pogrzebowego, dzięki czemu została ona dopasowana do europejskich standardów i umocniła pozycję firmy w Internecie. Działanie to pozwoliło również na podkreślenie widoczności zakładu w sferze online. Ułatwi to potencjalnym klientom proste i szybkie wyszukanie firmy, która kompleksowo i profesjonalnie wesprze ich w organizacji ceremonii i pochówku w tym wymagającym czasie.

Planowane rozszerzenie oferty zapewni nie tylko wysoki standard usług, ale również nowoczesność w działaniu oraz rozwinięcie działalności domu pogrzebowego o kolejne świadczenie, które pomoże jeszcze sprawniej załatwić sprawy administracyjne. Realizacja wyznaczonego celu pozwoli firmie na jeszcze bardziej efektywne wsparcie osób pogrążonych w żałobie, dla których tego rodzaju spory często nie są priorytetem w tak trudnym okresie po stracie bliskiej osoby.

Dom Pogrzebowy Łomianki organizuje pogrzeby na wszystkich lokalnych cmentarzach i w lokalnych parafiach.

Więcej informacji na temat Domu Pogrzebowego Łomianki można znaleźć na stronie internetowej www.lomianki.sereni.pl

[artykuł sponsorowany]

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *