www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dorota Miśkiewicz w JazzCafe

JazzCafe Łomianki zaprasza na urodzinowy koncert Doroty Miśkiewicz z zespołem w składzie: Henryk Miśkiewicz – saksofon,Tomasz Kałwak – instrumenty klawiszowe, Marek Napiórkowski – gitary, Robert Kubiszyn – gitara basowa, Robert Luty – perkusja.

Dorota Miśkiewicz to wybitnie uzdolniona wokalistka i skrzypaczka. Dzięki swojej wszechstronności zdobyła ogromne uznanie nie tylko wśród słuchaczy, ale i w środowisku muzycznym. Wrażliwość i niesamowite muzyczne wyrafinowanie sprawiają, że słucha się jej z wielką przyjemnością. Jej skromność i nieśmiałość w życiu objawia się na scenie jako niezwykła charyzma, którą wręcz uwodzi publiczność.
Zapraszana przez wielu artystów do różnorodnych projektów najczęściej śpiewa najtrudniejsze partie wokalne. Z pewnością pomaga jej w tym słuch absolutny, który można dostrzec w bogatych wokalizach, które coraz częściej wykorzystuje w swoich utworach, a w szczególności na koncertach. Dla niej głos to także instrument z którym nie boi się eksperymentować.

W Jazz Cafe już po raz 4 artystka wystąpi ze specjalnym urodzinowym koncertem. Jak co roku na pewno nie zabraknie niespodzianek i emocji. W taki wieczór wszystko się może zdarzyć…tym razem wiemy już, że Dorota Miśkiewicz przygotowała specjalnie na ten koncert zupełnie nietypowy repertuar.

Koncert odbędzie się 12.09.2009 (sobota) godz. 20.00 w łomiankowskim JazzCafe – ul. Warszawska 69. Bilety w cenie 65 zł można rezerwować telefonicznie pod numerem (0-22) 751 41 12.

źródło: JazzCafe Łomianki
redakcja@lomianki.info

Dorota Miśkiewicz w JazzCafe

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *