www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dyrektor ICDS odwołany

W dniu 31 stycznia 2011 roku została rozwiązana umowa o pracę z dotychczasowym dyrektorem Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego – Sławomirem Magdziakiem. Sławomir Magdziak pełnił funcję dyrektora od kwietnia 2007 roku.

O wyjaśnienie sprawy poprosiliśmy zarówno Urząd Miejski jak i Sławomira Magdziaka. Odpowiedź otrzymaliśmy – wczoraj – 1 lutego 2011 roku.


Szanowny Panie, w odpowiedzi na Pańskiego maila z dnia 1 lutego br. wyjaśniam, iż umowa o pracę z Dyrektorem ICDS została rozwiązana w dniu wczorajszym na mocy porozumienia dwóch stron. Do czasu wyboru nowego Dyrektora w drodze otwartego konkursu – jego obowiązki przejmie p. Jerzy Warchoł obecny zastępca dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych ICDS.

Z poważaniem
Piotr Rusiecki
Zastępca burmistrza Łomianek ds. społecznych


W dniu wczorajszym zostałem zwolniony z funkcji dyrektora ICDS. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim pracownikom ICDS-u oraz życzliwym mi pracownikom innych jednostek i firm za te prawie cztery lata wspólnej pracy. Dzięki Wam udało się wprowadzić życie w ten piękny, ale jakże pusty kiedyś obiekt. Teraz z dumą patrzę na pełne parkingi i rodziny mieszkańców Waszej gminy uczestniczące w zajęciach sportowo rekreacyjnych oferowanych obecnie przez ICDS. Cieszę się, że mam w tym jakiś swój osobisty udział. Niestety moja dotychczasowa działalność została oceniona negatywnie przez nowe władze. Winny jestem wyjaśnienia. Oczekiwano ode mnie ekonomicznego działania oraz szukania oszczędności. W tej sytuacji nie mogłem przedłużyć czasowej umowy o pracę pani sprzątającej. Osobiście zrobiłem jednak wszystko zabiegając w różnych firmach o miejsce pracy dla tej Pani. Dzięki Panu Prezesowi firmy OPEK Henrykowi Opińskiemu znalazła ona pracę w jego firmie.

Panie Vice-Burmistrzu d/s społecznych Piotrze Rusiecki. Liczylem się z faktem, ze będąc zatrudniony przez poprzedniego burmistrza jestem potencjalnym kandydatem do zmiany. Nie brałem jednak pod uwagę, że przygotowując na Pana polecenie „”plan naprawczy””, gdzie starałem się maksymalnie oszczędzić ludzi, sam padnę ofiarą Pana polityki społecznej i zostanę zwolniony w trybie natychmiastowym bez żadnych świadczeń. Polował Pan na mnie jako radny przez 4 lata i mimo Pana usilnych starań zarówno audyt jak i NIK nie potwierdziła żadnych nieprawidłowości. Teraz jako mojemu liniowemu przełożonemu musiało się Panu udać. Mam tylko nadzieję, że Pana kompetencje będą wystarczające, aby kontynuować rozwój ośrodka, na który wraz z całą załogą ICDS-u wspólnie pracowalismy.

Sławomir Magdziak


redakcja@lomianki.info

Dyrektor ICDS odwołany

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *