www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dyskusja o bezpieczeństwie w Dąbrowie

26 marca o 18.00 w restauracji Lemon Tree w Łomiankach na ul. Zachodniej 38 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Osiedla Dąbrowa Zachodnia i Dąbrowa Leśna.

Zapraszamy mieszkańców do aktywnego udziału w debacie społecznej poświęconej poprawie bezpieczeństwa. Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Tematem spotkania będzie:
bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym,
bezpieczeństwo w ruchu drogowym,
przemoc w rodzinie.

W spotkaniu uczestniczyć będzie Komendant Powiatowy Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach mł. insp. Waldemar Perdion, Komendant Komisariatu Policji w Łomiankach kom. Tomasz Niedźwiedzki, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego asp. Robert Zaporski oraz Burmistrz Łomianek Tomasz Dąbrowski.

źródło: UM Łomianki

Dyskusja o bezpieczeństwie w Dąbrowie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. niezaproszony

  Jest już relacja z „debaty społecznej” tajnej dla mieszkańców i zarządów osiedli, na zdjęciach urzędu znów wycieli Grąckiego, a na zdjęciach policji jest. Ale nasz burmistrz dysponuję techniką. Dyskusja o bezpieczeństwie bez mieszkańców. Z drugiej strony gdyby mieszkańców powiadomić- przyszliby i zadawali głupie pytania burmistrzowi i co on by zrobił ?.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. fotoszop

  No to już mogli też trochę mieszkańcó dowklejać. Zawsze by lepiej wyglądało, bo 5osobowa reprezentacja to mało trochę. za to bezpiecznie, to insza inszość.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *