www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dżemowy wieczór w FIRST

Jem Dżem (cover band) to duża porcja starego, dobrego Dżemu, doprawiona świeżą nutą według przepisu profesjonalnych muzyków. Odpowiedni na wieczorne koncerty w klubach i imprezy w plenerze. Bo Dżem nawet w dużych dawkach się nie przejada…

Zespół tworzą:
Na gitarze Bartek Miecznikowski, który na swoim koncie ma współpracę z formacją Jeden Osiem L, Ryszardem Makowskim, Nowatorem, Bartkiem Królem, Tomaszem Karolakiem, Robertem Chojnackim, Zdobywcami Pewnych Oskarów, Agnieszką Włodarczyk, Mezo, Magmą i Superpuder.
Na gitarze basowej Piotr (Kowal) Kowalewski, który współpracował z Cowder, Ryszardem Makowskim, Magmą, Alą Boratyn oraz Superpuder, a obecnie gra z zespołem Video.
Za bębnami siedzi Vlodi Tafel – znany muzyk nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Grał między innymi z Różami Europy, Zbigniewem Wodeckim, Krzysztofem Waleckim z Oddziału Zamkniętego, Markiem Kościkiewiczem, Stanisławem Soyką, Anitą Lipnicką, Patrycją Markowską, Analog i Sote, Believe.
Po czarnych i białych klawiszach „biega” palcami Mariusz Spytek, muzyk współpracujący z Radiem 24, Bike Lovers, Sixteen oraz także coverowym zespołem Alien.
Z tą ostatnią formacją oraz z Krzysztofem Patockim współpracuje wokalista JemDżem Przemek Kotlarski.

Koncert w FIRST club&restaurant – 30.03.12 godzina 20:00, wstęp: 20 pln.
REZERWACJA: 22 751 51 51 lub 519 020 132

Dżemowy  wieczór w FIRST

Dżemowy  wieczór w FIRST

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *