www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dzień dla Niepodległej w Łomiankach

Obchody Święta Niepodległości rozpoczną się o godz. 10.00 od uroczystej mszy świętej z pocztami sztandarowymi w kościele w Łomiankach.

O godz. 11.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury odbędzie się pokaz filmu w reżyserii Leszka Gizińskiego pt. „Akcje Bojowe Grupy Kampinos – Atak na Lotnisko Bielańskie”.

W kościele w Burakowie o godz. 11.00 odbędzie się koncert patriotyczny. Wystąpią uczniowie, chór i orkiestra dziecięca Niepublicznej Szkoły Muzycznej.

W godzinach 12.00-17.00 w Ogródku Jordanowskim przy ul. Partyzantów w Dąbrowie Leśnej harcerze zapraszają na Dzień dla Niepodległej. Będą gry i zabawy dla najmłodszych, a także kiełbaska z ogniska wraz z harcerska herbata, Bieg dla Niepodległej.

Dzień dla Niepodległej w Łomiankach

Dzień dla Niepodległej w Łomiankach

Dzień dla Niepodległej w Łomiankach

Dzień dla Niepodległej w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

6 komentarzy

 1. Adam

  Cieszy fakt, że jest tyle inmprez z okazji Święta Niepodległości. Wspaniale, dla każdego coś miłego.

  Tylko niech ktoś mnie oświeci i napisze co ma wspólnego Grupa Kampinos z odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918?
  Ktoś tu chyba tworzy nową historię.
  Łączenie tych dwóch wydarzeń jest tak samo niewłaściwe jak nazywanie tego co się wydarzyło pod Wólką Węglową, Bitwą pod Łomiankami.

  Apeluje aby szanować historię i nie pisać jej pod polityczne, doczesne i komercyjne potrzeby.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. PRawdziwy

  Lemingom z górki kiełbasianej nie podoba się, że dzięki Panu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskimu mamy od pięciu lat Bitwę pod Łomiankami? Nie podoba się, że Bitwa pod Łomiankami gromadzi co roku kilkanaście a może nawet i ponad dwadzieścia, trzydzieści tysięcy mieszkańców Łomianek? Wszystko się nie podoba, kolejna hucpa polityczna opozycji.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. stuzik

  PRawdziwy to chyba nowy nick pana rożdż…stkiego, przydupasa Pana wiceBurmistrza, który na Bitwie Pod Łomiankami zarabia setki tysięcy złotych a na dodatkowym niby-etacie w gminie następne kilkadziesiąt? Ten sam styl wypowiedzi. Na bitwę, której już nie mają siły oglądać mieszkańcy (ile można???) ściągane są zastępy harcerzy po cywilnemu oraz zaprzyjaźnione mohery z ościennych gmin.

  Co do ilości obecnych, to PRawdziwy powinien wrócić do podstawówki i nauczyć się liczyć. Dwadzieścia tysięcy ludzi to liczy całe miasto i gmina Łomianki.

  A żaden szanujący się mieszkaniec Łomianek nie da się zobaczyć na tym badziewiu. NaPRawdę.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. arbi

  Raczej cierpliwy ze mnie człowiek i wiele potrafię przyjąć ludzkich zachowań ale gość pod nickiem PRawdziwy to prawdziwy ćwok. Nie będę rozwijał tego wątku bo szkoda liter ale… Panie Burmistrzu, jeśli czyta Pan plwociny tego karła to mimo, że nie popieram wielu Pańskich decyzji to z troski o urząd oraz z osobistej sympatii, niechże Pan odciąży urząd Burmistrza od ciężaru wypowiedzi tego karła. Niech mi Pan wierzy nie służy to ani urządowi ani Panu. Serdecznie proszę.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. A:)

  #PRawdziwy info ze strony urzędu „Ludność: 23 660 osób zameldowanych na pobyt stały (dane na 31.12.2014 r.)” a ty piszesz „Nie podoba się, że Bitwa pod Łomiankami gromadzi co roku kilkanaście a może nawet i ponad dwadzieścia, trzydzieści tysięcy mieszkańców Łomianek?” to ja się pytam skąd tyle ludzi na bitwie.
  Nie wiem od kiedy jesteś mieszkańcem Łomianek ja naprawdę bardzo długo ( pamiętam jak na Warszawskiej stały pożydowskie domy, jak budowano pierwsze bloki przy Baczyńskiego) więc proszę nie obrażaj mieszkańców Łomianek bo z twoich marnych niestety postów wynika ” kto nie jest z nami jest przeciw nam, jątrzysz i prowokujesz NIE TĘDY DROGA.”
  PANIE BURMISTRZU POPIERAM PROŚBĘ #arbi NIECH PAN WRESZCIE ZADBA O DOBRE IMIĘ MIESZKAŃCÓW

  0
  0
  Odpowiedz
 6. zadra

  W sprawozdaniu z imprezy harcerskiej, zamieszczonym na stronie Łomianek, nie ma żadnej informacji ani zdjęć z Biegu dla Niepodległej. Czyżby się nie odbył?
  Za to jak zwykle na łomiankowskich imprezach króluje ognisko z kiełbaskami oraz cukrowa wata, a miała być harcerska herbata. Wydaje mi się, że dzieciom serwowano to czego zabrania się w szkołach. Kto za to odpowiada?
  Szkoda, że nie ma zdjęć z wnętrza obiektu.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *