www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dzień otwarty w Klubie Mam

Łomiankowski Klub Mam zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 29 września w Lemon Tree., przy ul. Zachodniej 38.

Jak mówią organizatorzy:
„Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Naszego Klubu. Podczas rodzinnego ogniska i wspólnej zabawy z naszymi pociechami chcemy pokazać Wam kim jesteśmy i co robimy. Chcemy podzielić się z Wami naszą pasją i energią. Tym co na co dzień, obok naszego macierzyństwa, przynosi nam wiele satysfakcji i poczucia spełnienia.
Naszym celem jest stworzenie w Łomiankach przyjaznej przestrzeni dla mam z małymi dziećmi. Dążymy do tego, aby Klub stał się dla Nas płaszczyzną aktywizacji społecznej oraz zawodowej.
Mamy wiele pomysłów, wiele planów, wiele marzeń! Przyjdź, i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Zobacz, co TY możesz zrobić dla nas!
Szczególne zaproszenie kierujemy do mam, które chciałyby wolontaryjnie zaprezentować się ze swoimi talentami, pasjami, umiejętnościami. „”


Przewidziane atrakcje Dnia Otwartego

STREFA MAMY
Piękna Mama – Marta, utalentowana wizażystka wydobędzie z naszych twarzy, to co najpiękniejsze. Sprawi, że poczujemy się piękne. O nasze włosy, zadba równie utalentowana Marina. Wyczaruje na naszych głowach przepiękne warkocze, toczki czy kłosy. Stylistka Ewa Piotrowska doradzi co na siebie włożyć by poczuć się dobrze i modnie.
Jesteś Wyjątkowa – kącik, w którym w spokoju, przy kubku ciepłej herbaty, Waszych historii wysłucha i opisze nasza koleżanka Magda, dziennikarka.
Mini Atelie – to plenerowe studio fotograficzne, w którym Korina i Ania, pomysłodawczynie Czarownego Świata, spojrzą na Nas i Nasze pociechy przez obiektyw swego aparatu.

STREFA DZIECI
Kącik Małej Charakteryzacji – czyli malowanie buziek
Kółko Graniaste – animacje dla dzieci
Czekoladowy Zawrót Głowy – czyli fontanna z czekolady, którą dla naszych pociech sponsoruje Lemon Tree

STREFA TATY
Hell Sunday – czyli, konkurs na najlepszego Tatusia. Podczas całego spotkania możesz udowodnić jak świetnie potrafisz zaopiekować się naszymi dziećmi i zadbać o płomień w ognisku. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

Dzień otwarty w Klubie Mam

Dzień otwarty w Klubie Mam

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *