www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dzień otwarty w Kokko Art

Koniec wakacji to świetny moment na chwilę refleksji nad tym, czego pragniemy i jak wyobrażamy sobie drugą połowę roku. Kokko Art wierzy, że warto przyjrzeć się własnym potrzebom i w twórczy sposób dać ujście pragnieniom.

Kokko Art w nowym sezonie 2014/2015 proponuje dobrze znane zajęcia, ale również wprowadza nowe formy rozwoju osobistego. Już teraz zaplanujcie swoje poranki i popołudnia, żeby okres jesienno-zimowy wniósł w Wasze życie tyle radości i spełnienia, ile tylko macie ochotę sobie dać.
Na stronie www.kokkoart.pl znajdziecie dokładny grafik i cennik zajęć. Nowy rok rozpoczynamy 15 września, jednak już wcześniej zapraszamy na dwa Dni Otwarte.

6.09 (sobota) godz. 14:00-16:00
Program cały czas się rozszerza:
13:30 – malowanie buzi dzieci  – chcesz być kotem lub Batmanem? Zapraszamy!
14:00 – mini warsztaty taneczno-ruchowe DYNAMIC – dla wszystkich od 3 roku życia
14:15 – mini warsztaty HIP-HOP – dla wszystkich od 4 roku życia
14:30 – ZUMBA – dla młodzieży i dorosłych / równocześnie WARSZTATY PLASTYCZNE dla dzieci od 3 roku życia
15:00 – SALSA SOLO dla kobiet / WARSZTATY KULINARNE dla wszystkich od 3 roku życia – bajkowa tortilla
15:15 – TANIEC UŻYTKOWY (tango, walc, etc..) / WARSZTATY KULINARNE dla wszystkich od 6 roku życia – tortilla łasucha
15:30 – 16:30 – „Trwale Schudnij” – wykład Katarzyny Zielińskiej – rozpoczęcie 3-miesięcznych warsztatów odchudzających, które zmienią Twoje nawyki / równocześnie KREATYWNE PISANIE – rozgrzewka umysłu – od 8 roku  życia
ponadto: warsztaty break dance i mini warsztaty bębniarskie

13.09 (sobota) godz. 15:00-18:30
Program cały czas się rozszerza:
15:00 – malowanie buzi dzieci  – chcesz być kotem lub Batmanem? Zapraszamy! / równocześnie mini warsztaty taneczno-ruchowe DYNAMIC – dla wszystkich od 3 roku życia
15:10 – mini warsztaty HIP-HOP – dla wszystkich od 4 roku życia
15:20 – ZUMBA – dla młodzieży i dorosłych / równocześnie WARSZTATY PLASTYCZNE dla dzieci od 3 roku życia
15:50 – BALET – dla dzieci od 3 roku życia
16:10 – HULA-HOOP – dla kobiet / równocześnie WARSZTATY PLASTYCZNE dla dzieci od 3 roku życia
17:00 – TANIEC HAWAJSKI – dzieci od 6 roku życia + dorośli / WARSZTATY KULINARNE dla dzieci od 3 roku życia
17:30 – TANIEC BRZUCHA – dla dziewczyn i kobiet


Już dziś możecie zapisywać się na następujące zajęcia:
– KURS MALARSTWA I RYSUNKU – prowadzi Malina Kokoszczyńska – malarka i rzeźbiarka, założycielka Galerii i Domu Tańca Kokko Art. Zajęcia są dedykowane wszystkim,  którzy pragną dokonać rozwoju  w swych działaniach plastycznych, zdobyć  i udoskonalić techniki rysunkowe i malarskie.
– WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI – twórcze zajęcia, podczas których dzieci m.in. zapoznają się z praca przy sztalugach; uczą się tworzyć kolaże, szyją kolorowe lalki, tworzą przestrzenne budowle, uczą się rysować węglem.
– TANIEC BRZUCHA – w Kokko Art znów zawita Sylvia El, która poświęciła ostatnie lata na liczne kursy, dzięki którym uzyskała uprawnienia państwowe do prowadzenia zajęć tanecznych. Sylvia miała styczność z różnymi stylami, ale to taniec orientalny stał się jej pasją, która zaraża wszystkie panie. Nie może Was zabraknąć na tych zajęciach!
– BURLESKA – to pochwała kobiecości, świetna zabawa, styl znany od XVIII wieku, ale obecnie przeżywający renesans, w związku ze wzrostem popularności takich gwiazd jak Dita Von Teese czy Miss Dirty Martini. Taniec niezwykle widowiskowy i kokieteryjny dla wszystkich tych którzy oczekują odrobiny ekstrawagancji i traktują trening… z przymrużeniem oka. Masz ochotę stroić się w kolorowe piórka, kapelusze, wysokie obcasy? Lubisz powygłupiać się do lustra? Przyjdź koniecznie!
– SALSA SOLO – najpopularniejszy taniec na świecie! Tańczenie polepsza świadomość ruchową, pracę mózgu, kondycję, zwiększa pewność siebie i poczucie wartości, rozwija wyobraźnię, poprawia zmysł równowagi, poczucie rytmu, giętkość ciała, refleks, a ponadto: modeluje ciało, wspomaga odchudzanie i dają mnóstwo radości!
– SALSA W PARACH – zajęcia prowadzi Jarek Lachowicz – przygodę z tańcem rozpoczął od tańca towarzyskiego, wkrótce potem doszło afro-latino. Na zajęciach łączy doświadczenia wyniesione z różnych szkół tańca z własnymi pomysłami tworząc unikalne kombinacje figur, kroków i ćwiczeń. Największą radość przynosi mu widok uczestników zajęć swobodnie korzystających z przyjemności tańca podczas imprez. Jako instruktor przyciąga dojrzałością, ciepłem i „świętą cierpliwością”, dlatego jego lekcje cieszą się dużym powodzeniem, a pozytywna energia i charyzma udziela się wszystkim.
– TANIEC UŻYTKOWY – zajęcia dla par, które pragną nauczyć się kilku różnych rodzajów tańca, od walca, przez jive, po disco i ba chatę.
– ZUMBA – energetyczne zajęcia w gorących rytmach!!! Nie musisz umieć tańczyć, ani mieć świetnej kondycji. Po kilku zajęciach nie będziecie chciały żyć bez ZUMBY!
– HULA-HOOP – ćwiczenie hula-hoop uczy kontroli ciała i tak ważnego dla nas wdzięku w ruchu. Na zajęciach będziemy uczyć się nie tylko jak i na czym kręcić hula hoop, ale też elementów rozciągania i treningu modelującego sylwetkę. Wraz z rozwojem umiejętności możliwe będzie utworzenie choreografii wspólnej.
– ZDROWY KRĘGOSŁUP – ćwiczenia dla wszystkich bez wyjątku. Wzmacniają mięśnie, modelują sylwetkę, poprawiają kondycję i samopoczucie.
– BALET dla dorosłych – Jeśli uważasz, że na pewne rzeczy jest już za późno w Twoim wieku, przyjdź do nas – wyprowadzimy Cię z błędu! Zajęcia baletowe są dla wszystkich – kobiet i mężczyzn. Po kilku zajęciach nabierzecie płynności ruchów, gracji, Wasza sylwetka się poprawi, podobnie jak koncentracja i kreatywne myślenie.
– BREAK DANCE dla dzieci i młodzieży – zajęcia dające wiele radości i wyrażenie siebie poprzez ekspresje ruchu, doskonałe na poprawę koordynacji ruchowej, sprawności fizycznej, poczucia rytmu oraz wykorzystanie umiejętności tanecznych.
– DYNAMIC – zabawa taneczno – ruchową dla dzieci od 5 roku życia. Zajęcia te są mieszanką różnorodnych stylów tanecznych, by każde z dzieci zainteresować ruchem i współpracą w grupie. To idealny sposób by pomóc dziecku rozwijać się społecznie i twórczo, rozbudzać w nich odwagę i chęć poszukiwań.
– BALET dla dzieci – zajęcia taneczne z pewnością dostarczą Twojemu maluchowi mnóstwo frajdy, jednocześnie pobudzając jego wyobraźnię, rozwijając koordynację ruchową oraz wrażliwość muzyczną.
– HIP-HOP dla dzieci – ruch połączony z zabawą! Twoje dziecko wyjdzie z tych zajęć wyskakane i szczęśliwe.
– MICHAEL JACKSON STYLE – To lekcje tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oparte na autorskim programie Moniki Bral – tancerki i pedagoga tańca. Jackson style – Moniki Bral – to lekcja prowadzona wg jej autorskiego programu nauczania tańca Michaela Jacksona od podstaw. Grupa open!
– TANIEC HAWAJSKI – styl hula polega na płynnym ruchu bioder i ramion, najczęściej w rytmie bębnów lub melodyjnych utworów. Taniec ten jest pełen ekspresji i subtelności. Zapraszamy na spotkania z hawajską filozofią życia i hawajskim sposobem pracy z ciałem – na jedyne w swoim rodzaju spotkania z sobą samym. Przyjdź, zobacz, spróbuj i pokochaj.
– QI-GONG – jest prastarą metodą uzdrawiania, wywodzącą się z Chin. Qigong to unikalna metoda łącząca ruchy, oddychanie i koncentrację. Zajęcia odpowiednie dla dorosłych oraz dla seniorów.
– EDUKACJA JĘZYKOWA – obejmuje uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz licealistów. Na zajęciach wzbogacamy słownictwo, kształcimy erudycję, oraz doskonalimy wszystkie objęte egzaminem formy wypowiedzi. Rozbudzamy zainteresowanie kulturą, filmami, czytaniem książek i nauką niestandardowego myślenia.
– KLUB FILMOWY – zapraszamy na cotygodniowe spotkania filmowe. Pokaz poprzedzany jest krótka prelekcją, następnie po wspólnym oglądaniu dyskutujemy na tematy często odchodzące od głównej tematyki filmu. Seansom sprzyjają miękkie, wygodne kanapy oraz zapach aromatycznej herbaty.
– JOGA – to system zależności między ciałem a umysłem. Na zajęciach w Kokko Art będziemy przede wszystkim poznawali techniki jogiczne, których ćwiczenie pozytywnie wpływa na cały organizm. Regularne ćwiczenie jogi  prowadzi do: rozwoju duchowego, odzyskania równowagi, zmniejszenia podatności na sytuacje stresowe, wzmocnienia mięśni, poprawy krążenia oraz do lepszego samopoczucia.
– WARSZTATY BĘBNIARSKIE – warsztaty bębniarskie dla dzieci to doskonały pomysł na rozwój muzycznego talentu w ramach zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych. Dorośli natomiast mają szansę realizacji idei aktywnego i twórczego relaksu po pracy. Jest to cykl spotkań poświęconych nabywaniu wrażliwości muzycznej o charakterze relaksacyjnym. Uczestnicy zapoznają się z technikami grania na bębnach djembe, uczą się koncentracji na rytmie, który ma właściwości odstresowujące i pobudzające do życia. Warto podkreślić, że warsztaty bębniarskie dla dorosłych pozytywnie wpływają na kształtowanie wielu umiejętności potrzebnych w życiu zawodowym i społecznym: doskonalenie pamięci, kreatywność, praca w zespole, autoprezentacja, opanowanie stresu oraz przywództwo.

Więcej informacji i zapisy:
Paulina Tyburska
502 718 702 (codzienne od 8:00 do 20:00)
mod@kokkoart.pl
www.kokkoart.pl
www.facebook.com/kokkoart

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *