www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dzień wspomnień….

Tak w sobotę jak i niedzielę odwiedzaliśmy groby bliskich na cmentarzu w Kiełpinie, mogiły na cmentarzu wojskowy. Nie zapomnieliśmy też o niedawno „odnowionym” przez Stowarzyszenie Nasze Łomianki cmentarzu ewangelickim w Dziekanowie Leśnym.

Na cmentarzu w Kiełpinie została odprawiona przez proboszczów wszystkich łomiankowskich parafii msza święta, która w tym roku zgromadziła tłumy wiernych. Pogoda dopisała – zauważył proboszcz Kazimierz Gers – dziękując wszystkich za modlitwę.

W niedzielę (dzień Wszystkich Świętych) około południa parkingi i ulice w okolicach cmentarza w Kiełpinie były zastawione samochodami do ostatniego miejsca. Ruchem sprawnie kierowali łomiankowscy strażnicy miejscy oraz policjanci.

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

Dzień wspomnień....

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. A:)

  Piękna pogoda na Wszystkich Świętych, tłumy ludzi na cmentarzach i kilka refleksji :
  – szkoda ,że nikt nie pomyślał żeby w taki dzień zdjąć łańcuch z głównego wejścia na Cmentarz Komunalny wiele ludzi przewracało się potykając o niego. W taki dzień ludzie chodzą zadumani. -Można było też wyznaczyć miejsca parkingowe wszystkim byłoby łatwiej zaparkować
  – no ale może w następnym roku będzie lepiej
  – główna brama też powinna być otwarta – dla pieszych

  0
  0
  Odpowiedz
 2. PRawdziwy

  Podziękujmy Naszemu Panu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu za to że wybudował pieknie asfalotwaną ulicę przy cmentarzu.
  Wspaniały gospodarz myśli o swoich ludziach. Dzięki Naszemu Panu mozna wspaniale spacerować po nowej asfaltowanej ulicy. Widać zniamy na lepsze.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. śliczna ulica

  Wspaniała ulica, szkoda że służyła głównie do parkowania i spacerowania… Straż Miejska to wszystko widziała i nie reagowała. Brama główna została hucznie otwarta w ubiegłym roku, więc już pewnie nie było potrzeby jej otwierać

  0
  0
  Odpowiedz
 4. gratulacje

  Asfalt tak bardzo wspaniały, ze zgrzyt zahaczającego podwozia informował pieszych, że samochód na tą wspaniałą ulicę wjeżdżał lub z niej zjeżdżał.
  Nie ma co, fachowa robota, jak większość inwestycji.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. PRawdziwy

  I znowu oPOzycja lamentuje. Jak się komuś nie podoba nowa ulica to nie musi przychodzić na cmentarz. Można się też zawsze wyprowadzić do bufetowej pod most łazienkowski.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. A:)

  #PRawdziwy człowieku czy Ty czytasz co piszesz, nie wiem jak długo tu mieszkasz bo ja od prawie 50 lat a moja rodzina od kilku pokoleń , asfalt asfaltem a cmentarz cmentarzem . Asfalt to wreszcie odremontowana ulica Cienista a cmentarz jest komunalny i ludzie płacą za niego przy wykupie grobu OGARNIJ SIĘ WRESZCIE I MAM WRAŻENIE ,ŻE POWINIENEŚ UDAĆ SIĘ DO LEKARZA BO WSZĘDZIE WIDZISZ PO TO JUŻ JAKAŚ FOBIA

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Artur

  Pewnie niedługo PR i jego kolega ułan zaczną deportować mieszkańców, którzy nie kłaniają się przed jedynie słuszną władzą. Skąd w tych ludziach tyle nienawiści i agresji? Kompleksy? Może nie warto tymi biedakami zawracać sobie głowy.

  Wracając do tematów najważniejszych. Byliśmy na mszy na cmentarzu. Wiernych bardzo dużo, uroczysta atmosfera. Mam wrażenie, że z roku na rok jest nas coraz więcej. To bardzo cieszy, że wspólnota się rozrasta. Pewnie duża w tym zasługa księży. Serce się raduje.
  Dziękuję bardzo za wspaniałą atmosferę i mądre kazanie.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *