www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Dziura spoczynku wiecznego

Tropienie i wytykanie dziur to moja pasja. Jeżeli ją podzielasz przyślij zdjęcia na adres: dziurawelomianki@gmail.com lub wklejaj swoje dziury.

Dziś zaczynam od dziury malutkiej, dziurki, dziureczki, którą znalazłem przy oknie w auli Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego (potocznie basen).
Niestety okazało się, że nie jestem jej odkrywcą. Już wcześniej ktoś ją znalazł i nawet wykorzystał. Aktualnie pełni ona rolę miejsca spoczynku wiecznego puszki po "redbulu" 🙂

Co sądzicie o tej dziurze? Moim zdaniem, bardzo atrakcyjna.

Dziura spoczynku wiecznego

Dziura spoczynku wiecznego

Dziura spoczynku wiecznego

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. MłodyTechnik

  ISDS i tak całkiem nieźle się trzyma. Ma prawie 10 lat bo wybudowali go w 2004 roku. Pszczoła trochę odnawiał i zadbał zagospodarowanie siłowni. Jakoś to wyglądało.
  A teraz? Może teraz Rusiecki zamiast zajmować się politykowaniem i awanturnictwem z radnymi zająłby się sprawami, które leżą w jego kompetencjach?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Piorek

  Gdyby wszystko było dobrze wybudowane to by nie trzeba było teraz naprawiać. A jak jest każdy widzi. Fuszerka na fuszerce.
  Od początku były widoczne sprawy, które trzeba likwidować na etapie budowy i odbioru technicznego, który robił min. radny Jan Grądzki.

  Zapytajcie się radnego Tadeusza Krysteckiego on ma wszystko w aparacie, wszystko ma opisane i już sprawy wypływają na światło dzienne.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *