www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Economical w LEMON TREE

LEMON TREE zaprasza w najbliższą sobotę 17 marca o godzinie 20.00 na koncert zespołu ECONOMICAL l.

ECONOMICAL to niezwykły projekt muzyczny łączący piękno ballad rockowych (i nie tylko) z akustycznymi aranżacjami w formacie „”unplugged””.

Współtworzą go:
Juliusz Kamil – wybitny wokalista, charyzmatyczny lider, grający również na fortepianie i gitarze akustycznej. Absolwent wydz. jazzu i muz. rozr. Akademii Muzycznej w Katowicach, twórca zespołów Funk Machine, GandahaR i BLiSS, laureat Szansy Na Sukces, przez lata związany z zespołem Maryli Rodowicz. Jego oryginalne interpretacje polskich i światowych utworów czynią z koncertów ECONOMICAL niezwykły spektakl urzekający magią samej muzyki w znakomitym wykonaniu.
Michał Konior – uznany gitarzysta śląski, przez lata lider funk-rockowej formacji Mleko, z Juliuszem Kamilem współtworzy GandahaR i BLiSS. Współpracował min. z Mietkiem Szcześniakiem, Ewą Bem, Leszkiem Możdżerem i teatrem Buffo w Warszawie. Wypracował swoje unikalne brzmienie czyniące go jednym z najbardziej charakterystycznych polskich wirtuozów gitary.

W repertuarze ECONOMICAL usłyszeć można kompozycje takich artystów jak: Sting, U2, The Doors, Stanisław Sojka, Dido, Prince, Andrzej Zaucha, Jimi Hendrix, Genesis czy Depeche Mode.Lemon Tree na ul. Zachodniej 38
Wejscie 10pln

Economical w LEMON TREE

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *