www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ekologiczne zakupy w Galerii Łomianki

Podobno jesteśmy sumą naszych wyborów. Czy aby na pewno tylko my sami ponosimy konsekwencje swoich decyzji? Kondycja Ziemi jest również zależna od naszych codziennych wyborów… a prawie każdemu z nas zdarza się podejmować te, niezbyt jej służące. Dobra wiadomość jest taka, że pozytywne nawyki możesz wypracować łatwiej niż Ci się wydaje! Wydarzenie „Odpakowani – ekologiczne zakupy w Galerii Łomianki”, które odbędzie się 6 kwietnia, to doskonała okazja by zacząć żyć zdrowo i odpowiedzialnie!
Podczas wydarzenia „Odpakowani”, organizowanego w Galerii Łomianki przez Fundację alter eko, dowiecie się jak żyć jeszcze bardziej ekologicznie i zdrowo oraz w jaki sposób ograniczyć produkowane przez siebie odpady do minimum. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, konkursów i możliwości zaopatrzenia się w „bezodpadowe niezbędniki”! Szykuje się moc eko-atrakcji, a wśród nich:

• strefa wystawców ekologicznych zero waste, czyli kiermasz produktów, które pomagają redukować odpady w domu, pracy, podczas podróży ( butelki wielorazowego użytku, woskowijki, wielorazowe płatki kosmetyczne i pieluchy, kosmetyki i chemia domowa w pojemnikach do ponownego napełniania;
• kącik z warsztatami i konkursami dla dzieci, a wśród nich między innymi warsztaty upcyklingowe;
• zbiórka elektroodpadów – zepsutego sprzętu elektronicznego i elektrycznego – w formie wymiany sprzętu na ekologiczne podarunki;
• strefa warsztatów ekologicznych dla dorosłych – warsztaty i konkursy dedykowane dorosłym;
• spotkania z ekspertami – kącik porad na temat możliwości redukcji wytwarzania odpadów;
• krawiecka kawiarenka naprawcza – punkt napraw tekstyliów i szycia na maszynach;
• i wiele więcej – szczegóły wkrótce!
Zapraszamy Wystawców z zakresu ekologii, zero waste, recyklingu, rzemiosła, upcyklingu : Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia w godz. 10.00 -18.00 w Galerii Łomianki (ul. Brukowa 25, Łomianki). Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Masz pytania, sugestie, uwagę – napisz do nas: biuro@altereko.pl

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *