www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Felieton: Horoskop na rok 2011 dla Łomianek

To będzie dobry rok dla pracy twórczej, artystycznej, nowatorskiej, dotyczącej nowych technologii, innowacji, finansów, ubezpieczeń i zabezpieczeń. Dobry rok dla wyrażania samego siebie i swojej aktywności.

Słuchajmy INTUICJI z rozsądkiem, a rok zakończy się pomyślnie!!! Dotyczy to także nowo wybranych władz miejskich, które tworząc prawo i w oparciu o nie działając, mają kierować się dobrem mieszkańców. Wszystkich.

W tym roku wykażemy się brakiem poczucia bezpieczeństwa materialnego, a tym samym nawet skrajnym oszczędzaniem aż do skąpstwa. Silnie odczuwane będą wszelkie problemy i straty, może nawet dojść do ochłodzenia stosunków z przyjaciółmi i w domach. W tradycjonalnych domach, dość nietypowo, zachcianki i fanaberie będą przeplatane radykalnymi działaniami aspołecznymi. Jakieś wydarzenie lub wydarzenia powinny uruchomić mechanizm łączący mądrość i współczucie. W przeciwnym wypadku społeczeństwo w Łomiankach czeka izolacja i cierpienie. To samo wydarzenie ujawni potrzebę zapewnienia sobie środków do przeżycia (jedzenie, woda, środki czystości) oraz zabezpieczenia przed niebezpieczeństwem i agresją ze strony innych. Może to wywołać kryzys emocjonalny i przerażenie. Jedynie grupowe działania zabezpieczające wspólne dobra mogą przywrócić równowagę.

Jeśli tym wydarzeniem miałaby być powódź, to należy spodziewać się jej z północy lub północnego-zachodu, a działania zabezpieczające rozpocząć wczesną wiosną w marcu, o ile pogoda i stan ziemi na to pozwoli.

Małżeństwa w tym roku zawarte będą szczęśliwe, pełne wewnętrznej harmonii i równowagi. Zabawy, wesela, domówki, imprezy rodzinne i inne spotkania towarzyskie będą udane, wielokrotnie z tańcami i śpiewem aż do białego rana.

Rok 2011, to rok wypełniony pracą, domem i rozrywką. Jednocześnie w każdym momencie życia będziemy analizować, badać, zgłębiać problemy i zadawać pytania wymagające znalezienia potwierdzenia w nauce, wiedzy i mądrości autorytetów. Niestety będzie się to działo pod presją czasu, co oznacza wzrost i rozwój, nas samych oraz naszych firm i rodzin. Pamiętajmy o włączeniu do działania oprócz rozumu, współczucia i zrozumienia innych (motywów ich postępowania, sposobu myślenia), co ułatwi socjalizację i uruchomi współdziałanie, niezbędne dla wszelkich wspólnych działań w grupie, razem z innymi.

Tematyka roku 2011 dla miasta i gminy Łomianki to: Zabezpieczenie finansowe – Dom i Rodzina – Zabawa, Dzieci – Praca – Rozwój duchowy – Indywidualizm

Horoskop opracowała: Barbara Banaszewska

Salon Ezoteryczny i Herbaciarnia Basi
GALERIA 41, Łomianki, ul. Warszawska 41, tel. 601 278 961, www.tekira.pl

MIESIĘCZNIK LOMIANKI.INFO – 1/2011

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *