www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Gala Boksu Zawodowego w ICDS

W ICDS 6 września 2014 r. o godz. 18:00 odbędzie się Gala Boksu Zawodowego.Bracia Brzescy wystąpią w zawodowych pojedynkach bokserskich. Marcin Brzeski będzie walczył z Muslimem Benkacimi a Patryk Brzeski z Marlonem Szabo.

W czasie Gali odbędzie się zbiórka publiczna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na remont Zakładu Rehabilitacji w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.

Organizatorem gali jest Fundacja Splotu Ramiennego.

Gala Boksu Zawodowego w ICDS

Gala Boksu Zawodowego w ICDS

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

15 komentarzy

 1. kot w worku

  Nic nie rozumiem. Z tekstu wynika, ze „Organizatorem gali jest Fundacja Splotu Ramiennego” a z plakatu, że to burmistrz zaprasza. Czy to naprawdę nie jest przesadą?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. A.M.

  A logo głównego organizatora malusieńkie takie… 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Wybory 2014

  To co robi zespół Pana Burmistrza nazywa się kampanią wyborczą i bardzo skuteczną, we wszystkich wydarzeniach jest jego imię oraz nazwisko, logo stowarzyszenia które go promuje.
  Możemy oczekiwać że w czwartek na sesji Stowarzyszenie Burmistrza wystawi swój roll up lub baner na całej ścianie. Tak aby każdy widział nazwę komitetu wyborczego.
  Gratuluje PR dla osoby która powinna zajmować się kulturą w Łomiankach.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. m2013

  Kampania ŁR + TD trwa od dłuższego czasu. Na pewno autorzy są konsekwentni. Burmistrz jest apolityczny, dlatego wystartuje z ŁR, ale przecież bardzo lubi wszystkie partie polityczne, lansując się przy każdej okazji – tylko PR ma alergię na koło jednej z partii, bo wie lepiej, jak powinni działać, wspominając o nich w każdej wypowiedzi.

  Poprzedni burmistrz przegrał nie z rywalem, a z sobą samym. Teraz będzie podobnie. Oby. Ciemny lud tego nie kupi.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Witold Prawda

  Przecież poprzednia gala odbyła się również pod PATRONATEM Burmistrza ŁOMIANEK, z tym,że w 2010r Burmistrzem był Pan Wiesław Pszczółkowski i wtedy fakt,że na plakacie też było info o patronacie jakoś wam nie przeszkadzał, chociaż nie walczyli pięściarze z Łomianek, a gala miała komercyjny, a nie charytatywny charakter. Wasza pamięć jest wybiórcza a ujadanie nic nie da, mieszkańcy Łomianek zapewne wbrew waszym oczekiwaniom bedą się dobrze bawić – promocja dla miasta jest bezcenna, a malkontenci niech ujadają to nic nie zmieni…
  http://www.lomianki.info/document.php?did=1908

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Witek Prawda

  Poprzednią galę organizowała prywatna firma, a pomimo to na plakacie pojawił sie napis: GALA POD PATRONATEM BURMISTRZA ŁOMIANEK WIESŁAWA PSZCZÓŁKOWSKIEGO, dla przypomnienia gala komercyjna, która była pod patronatem Wiesława Pszczółkowskiego odbyła się 10.10.2010r, a pierwsza tura wyborów samorządowych odbyła się 21.10.2010r oczywiście to tylko przypadek, a o tym ujadający na Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego widać zapomnieli…nie martwcie się my Wam przypomnimy!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Kazik

  No i właśnie dlatego, że i Pan Dąbrowski i Pan Pszczółkowski prowadzą i prowadzili taką politykę imprezową przed samymi wyborami, na żadnego z Panów nie zagłosuję.
  Szukam osoby nie zamieszanej w lokalne bagienko.
  Na tą chwilę właściwym kandydatem jest Pan Gawda, chociaż słyszałem, że ma się jeszcze pojawić ktoś nowy.

  A nawiązując do tematu głównego czyli debaty, to uważam, że taka debata zwyczajnie się wyborcom należy. http://www.lomianki.info/document.php?did=3567
  Każdy kto będzie się jej sprzeciwiał, lub będzie utrudniał jej zorganizowanie będzie odbierany jako przeciwnik demokracji. To jest dla wszystkich oczywista oczywistość.

  Dobrze, że organizuje ją prywatny, niepodległy władzom portal. Widziałem poprzednią debatę na filmie i jestem pod wrażaniem. Prowadzący Pan Siemianowski spisał się bardzo dobrze, w związku z apeluję aby w tym roku prowadzący był ten sam.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. m2013

  Debata tak,ale Dąbrowski nigdy nie mówi samodzielnie

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Witold Prawda

  Panie „KAZIK” proszę nie wprowadzać w błąd. Pan Burmistrz Tomasz Dąbrowski NIE jest organizatorem Gali Boksu. Galę organizuje FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO, w trakcie gali będzie prowadzona zbiórka na rzecz szpitala w Dziekanowie Leśnym więc skąd ten jad i atak? Czyżby kogoś zawiść zżerała? Wieczne narzekanie i jad w internecie to niestety nasza cecha narodowa… Niektórym zawsze będzie wszystko nie pasowało. Ot tak już jest. Ważne,że cel szczytny i mieszkańcy będą się dobrze bawić..a C,którzy ujadają na tym forum pewnie siedzą godzinami w necie i w kapciach przed TV…Siedźcie i ujadajcie dalej tak na pewno wygracie wybory samorządowe heheheh Nie narzucajcie ludziom jak mają głosować. Ja głosuję na Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Witold Prawda

  Wszędzie widzicie politykę…to jakaś obsesja lewicowa…dajcie spokój tutaj nie chodzi o waszą pseudo politykę tylko o coś ważniejszego o nasze dzieci, o szpital w Dziekanowie Leśnym Żenujący jesteście..Mam nadzieję,że Witold Gawda nie zostanie Burmistrzem w moim przekonaniu byłaby to katastrofa dla Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Witold Pawda

  A…kto będzie głosował na tego…Wtolda Gadę? Wiadomo,że najlepszym Burmistrzem jest Tomasz Dąbrowski i on będzie Burmistrzem.Czy to się Wam lewicowe popaprańce i lemigi podoba czy nie…jak się nie podoba to wypierrrrrrrrrrrrrrrrrr

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Niepartyjny Mieszkaniec

  Zgadza się sprzedmówcą w 100 procentach. Mieszkańcy Łomianek powinni dziękować Bogu za takiego Burmistrza jak Tomasz Dąbrowski. Wszyscy głosujemy za Burmistrzem Tomaszem Dąbrowskim!

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Witold Prawda

  Już widać,że hejterzy agresywnie atakują. Ktoś, pewnie „jakiś” informatyk, podszywa się umiejętnie lecz nie może powtórzyć mojego nicku więc tytułuje się Witold Pawda podpinając się pod IP.Dużo trudu sobie zadajecie widać boicie się synekurki swoje. Odcinam się stanowczo od takiego zachowania. Używanie słów obraźliwych po to żeby podszywać się pod moją osobę jest nie do zaakceptowania. Poziom mentalny osoby,która to zrobiła jest nie do zaakceptowania.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Komentator subiektywny

  Do „Witold Prawda”. Zupełnie nie jesteś wiarygodny. Najpierw się podpisujesz nickiem podszywającym się pod p. Witolda Gawdę, potem piszesz, że się ktoś pod ciebie podszywa. Potem chcesz aby nie było politycznie, a sam piszesz polityczne. A do tego sam siebie komentujesz pisząc, że to nie ty.
  Człowieku. Ogarnij się bo chyba ci się coś pod kopułą pokręciło.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *