Gala Boksu Zawodowego w ICDS
W ICDS 6 września 2014 r. o godz. 18:00 odbędzie się Gala Boksu Zawodowego.Bracia Brzescy wystąpią w zawodowych pojedynkach bokserskich. Marcin Brzeski będzie walczył z Muslimem Benkacimi a Patryk Brzeski z Marlonem Szabo.
W czasie Gali odbędzie się zbiórka publiczna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na remont Zakładu Rehabilitacji w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.
Organizatorem gali jest Fundacja Splotu Ramiennego.


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
15 komentarzy
Wyślij komentarz
Bielany ponownie rozbłysną świętami. Świąteczne akcenty w Galerii Młociny
Przed Galerią Młociny powstanie ogród pełen świątecznych iluminacji. Będzie można bezpłatnie zobaczyć piękne figury...
Rozmowy o KPO i komunikacji. Burmistrz Łomianek w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej
Burmistrz Łomianek Tomasz Dąbrowski oraz jego zastępca Bogusław Białowąs spotkali się w Ministerstwie Funduszy i...
Decyzja zapadła: Mieszkańcy Łomianek będą blokować wyjazd z Warszawy
Mieszkańcy Łomianek zapowiadają protest przeciwko korkom na trasie Łomianki–Warszawa. Podczas spotkania...
Choinka, kolędy i kiermasz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach rozpoczyna świąteczny czas
Rada Rodziców SP nr 1 w Łomiankach ponownie wprowadziła świąteczny klimat przed szkołą, organizując wspólne ubieranie...
Łomiankowski Ośrodek Pomocy Społecznej przeniósł się do nowej siedziby
W przeddzień oficjalnego otwarcia nowej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach zapytaliśmy dyrektor OPS,...
Czy będzie blokada na trasie Łomianki-Warszawa? Radny Piotr Rusiecki zaprasza
Radny Piotr Rusiecki zapowiada - motywowany narastającymi korkami paraliżującymi codzienne dojazdy mieszkańców...
Anna Wilińska została nową Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego
1 grudnia 2025 r. stanowisko Dyrektora Kampinoskiego Parku Narodowego objęła Pani Anna Wilińska, dotychczasowa...
12. Bazar Zabawek Używanych. Stowarzyszenia PRACOWNIA ŁOMIANKI uczy, bawi, angażuje
Stowarzyszenie PRACOWNIA ŁOMIANKI zorganizowało 12. edycję Łomiankowskiego Bazaru Zabawek Używanych. Wydarzenie łączy...
Młodzież z Łomianek debatuje o szkole przyszłości. Kandyduj do Rady Młodzieżowej w Łomiankach
Jak pogodzić wymagającą, skuteczną edukację z troską o dobrostan uczniów i nauczycieli? Na to pytanie szukała...











Nic nie rozumiem. Z tekstu wynika, ze „Organizatorem gali jest Fundacja Splotu Ramiennego” a z plakatu, że to burmistrz zaprasza. Czy to naprawdę nie jest przesadą?
A logo głównego organizatora malusieńkie takie… 😉
To co robi zespół Pana Burmistrza nazywa się kampanią wyborczą i bardzo skuteczną, we wszystkich wydarzeniach jest jego imię oraz nazwisko, logo stowarzyszenia które go promuje.
Możemy oczekiwać że w czwartek na sesji Stowarzyszenie Burmistrza wystawi swój roll up lub baner na całej ścianie. Tak aby każdy widział nazwę komitetu wyborczego.
Gratuluje PR dla osoby która powinna zajmować się kulturą w Łomiankach.
Kampania ŁR + TD trwa od dłuższego czasu. Na pewno autorzy są konsekwentni. Burmistrz jest apolityczny, dlatego wystartuje z ŁR, ale przecież bardzo lubi wszystkie partie polityczne, lansując się przy każdej okazji – tylko PR ma alergię na koło jednej z partii, bo wie lepiej, jak powinni działać, wspominając o nich w każdej wypowiedzi.
Poprzedni burmistrz przegrał nie z rywalem, a z sobą samym. Teraz będzie podobnie. Oby. Ciemny lud tego nie kupi.
Przecież poprzednia gala odbyła się również pod PATRONATEM Burmistrza ŁOMIANEK, z tym,że w 2010r Burmistrzem był Pan Wiesław Pszczółkowski i wtedy fakt,że na plakacie też było info o patronacie jakoś wam nie przeszkadzał, chociaż nie walczyli pięściarze z Łomianek, a gala miała komercyjny, a nie charytatywny charakter. Wasza pamięć jest wybiórcza a ujadanie nic nie da, mieszkańcy Łomianek zapewne wbrew waszym oczekiwaniom bedą się dobrze bawić – promocja dla miasta jest bezcenna, a malkontenci niech ujadają to nic nie zmieni…
http://www.lomianki.info/document.php?did=1908
Poprzednią galę organizowała prywatna firma, a pomimo to na plakacie pojawił sie napis: GALA POD PATRONATEM BURMISTRZA ŁOMIANEK WIESŁAWA PSZCZÓŁKOWSKIEGO, dla przypomnienia gala komercyjna, która była pod patronatem Wiesława Pszczółkowskiego odbyła się 10.10.2010r, a pierwsza tura wyborów samorządowych odbyła się 21.10.2010r oczywiście to tylko przypadek, a o tym ujadający na Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego widać zapomnieli…nie martwcie się my Wam przypomnimy!!!
No i właśnie dlatego, że i Pan Dąbrowski i Pan Pszczółkowski prowadzą i prowadzili taką politykę imprezową przed samymi wyborami, na żadnego z Panów nie zagłosuję.
Szukam osoby nie zamieszanej w lokalne bagienko.
Na tą chwilę właściwym kandydatem jest Pan Gawda, chociaż słyszałem, że ma się jeszcze pojawić ktoś nowy.
A nawiązując do tematu głównego czyli debaty, to uważam, że taka debata zwyczajnie się wyborcom należy.http://www.lomianki.info/document.php?did=3567
Każdy kto będzie się jej sprzeciwiał, lub będzie utrudniał jej zorganizowanie będzie odbierany jako przeciwnik demokracji. To jest dla wszystkich oczywista oczywistość.
Dobrze, że organizuje ją prywatny, niepodległy władzom portal. Widziałem poprzednią debatę na filmie i jestem pod wrażaniem. Prowadzący Pan Siemianowski spisał się bardzo dobrze, w związku z apeluję aby w tym roku prowadzący był ten sam.
Debata tak,ale Dąbrowski nigdy nie mówi samodzielnie
Panie „KAZIK” proszę nie wprowadzać w błąd. Pan Burmistrz Tomasz Dąbrowski NIE jest organizatorem Gali Boksu. Galę organizuje FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO, w trakcie gali będzie prowadzona zbiórka na rzecz szpitala w Dziekanowie Leśnym więc skąd ten jad i atak? Czyżby kogoś zawiść zżerała? Wieczne narzekanie i jad w internecie to niestety nasza cecha narodowa… Niektórym zawsze będzie wszystko nie pasowało. Ot tak już jest. Ważne,że cel szczytny i mieszkańcy będą się dobrze bawić..a C,którzy ujadają na tym forum pewnie siedzą godzinami w necie i w kapciach przed TV…Siedźcie i ujadajcie dalej tak na pewno wygracie wybory samorządowe heheheh Nie narzucajcie ludziom jak mają głosować. Ja głosuję na Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego.
Wszędzie widzicie politykę…to jakaś obsesja lewicowa…dajcie spokój tutaj nie chodzi o waszą pseudo politykę tylko o coś ważniejszego o nasze dzieci, o szpital w Dziekanowie Leśnym Żenujący jesteście..Mam nadzieję,że Witold Gawda nie zostanie Burmistrzem w moim przekonaniu byłaby to katastrofa dla Łomianek.
A…kto będzie głosował na tego…Wtolda Gadę? Wiadomo,że najlepszym Burmistrzem jest Tomasz Dąbrowski i on będzie Burmistrzem.Czy to się Wam lewicowe popaprańce i lemigi podoba czy nie…jak się nie podoba to wypierrrrrrrrrrrrrrrrrr
Zgadza się sprzedmówcą w 100 procentach. Mieszkańcy Łomianek powinni dziękować Bogu za takiego Burmistrza jak Tomasz Dąbrowski. Wszyscy głosujemy za Burmistrzem Tomaszem Dąbrowskim!
Już widać,że hejterzy agresywnie atakują. Ktoś, pewnie „jakiś” informatyk, podszywa się umiejętnie lecz nie może powtórzyć mojego nicku więc tytułuje się Witold Pawda podpinając się pod IP.Dużo trudu sobie zadajecie widać boicie się synekurki swoje. Odcinam się stanowczo od takiego zachowania. Używanie słów obraźliwych po to żeby podszywać się pod moją osobę jest nie do zaakceptowania. Poziom mentalny osoby,która to zrobiła jest nie do zaakceptowania.
Do „Witold Prawda”. Zupełnie nie jesteś wiarygodny. Najpierw się podpisujesz nickiem podszywającym się pod p. Witolda Gawdę, potem piszesz, że się ktoś pod ciebie podszywa. Potem chcesz aby nie było politycznie, a sam piszesz polityczne. A do tego sam siebie komentujesz pisząc, że to nie ty.
Człowieku. Ogarnij się bo chyba ci się coś pod kopułą pokręciło.
I po charytatywnej gali.
Informacja ze strony organizatora:
http://www.fsr.pl/fsr/aktualnosci/6831,Gala-Boksu-wyniki-zbiorki.html
http://www.lomianki.pl/lomianki2/index.php?dc=3653
Informacja ze strony gminnej:
?