www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Gala Przyjaciół

Kolejny już raz nie zaproszono mnie na galę łomiankowskich "elyt". Trudno. Będę musiał z tym jakoś żyć. Szczątkowe informacje o tym zorganizowanym w wielkiej tajemnicy spotkaniu pozyskałem ze strony internetowej Urzędu. Jest generalnie niewiele zdjęć. Nie wiem, czy był szampan. Nie wiem nawet kto w tym roku dostał szablę, a kto ryngraf patriotyczny…

Mam jedynie nadzieję, iż obok posłanki PIS, założyciela stowarzyszenia Dobro Wspólne Ojczyzna i tajnego współpracownika SB nie zabrakło przyjaciela zeszłorocznej gali – p. Bartłomieja Misiewicza, który to ostatnio popadł w niełaskę. Warto by nasz burmistrz pamiętał, że "prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie".

Ponieważ nigdzie nie znalazłem zapisu video z imprezy to mogę jedynie się domyślać, że wystąpienie organizatora gali nie mogło zbytnio odbiegać do tego poniżej…

Drodzy Przyjaciele! Przybyliśmy na to spotkanie z gorącymi pozdrowieniami dla was, jego uczestników i dla całej naszej społeczności. Przyjmijcie je jako wyraz dobra wspólnego, jedności w walce, wszechstronnych i niewzruszonych więzi, jakie nas łączą. Przyjmijcie te pozdrowienia jako wyraz zakorzenionego głęboko w świadomości, w sercach i naszych umysłach poczucia nierozdzielności losów, wspólnoty ideałów i dążeń.

Ku naszemu spotkaniu zwraca się uwaga wszystkich okolicznych gmin, wielkie jest bowiem jego znaczenie i głęboki wywrze ono wpływ na dalszy bieg spraw, którymi żyje nasza lokalna społeczność. Wynika to z roli, jaka przypadła w udziale burmistrza w kształtowaniu współczesnej historii i z pozycji, jaką gmina nasza dziś zajmuje.
Dziś już dla nikogo nie ulega wątpliwości, że czas ten przejdzie do historii jako okres decydujących zmian i wzbudzonego przez nie oraz rozwijającego się pod ich wpływem szerokiego ruchu patriotyzmu narodowego.

Jak wiecie, Przyjaciele, napotkaliśmy w ostatnim okresie na naszej drodze pewne trudności. Jednakże przezwyciężamy je dzięki poparciu dzisiejszej władzy, dzięki wewnętrznej sile, dzięki życzliwej pomocy wszystkich naszych Przyjaciół. Cała nasza gmina i cały nasz Urząd żywią szczególne uznanie dla was za zrozumienie naszych spraw i problemów, za przyjacielską pomoc w ich rozwiązywaniu.

Przyjaciele! Ze wszystkich wielkich problemów, którymi burmistrz nasz obecnie żyje i które musi rozwiązać, sprawa pokoju jest najważniejsza. Toczymy o nią walkę z naszymi wrogami na wielu frontach. Ale z całą pewnością wygramy!

Idziemy wspólną drogą wespół z innymi bratnimi gminami w wielkim pochodzie sił, wolności mas pracujących i pokoju. Będziemy zawsze razem z wami — nasi Przyjaciele. Drodzy Przyjaciele! Niechaj program, który nakreśli te nasze spotkanie, przyniesie Wam, nowy, wielki, historyczny dorobek. Niechaj wzbogaci on nas wszystkich i pomnaża siły w obranym przez nas, JEDYNYM SŁUSZNYM kierunku. Niech żyje i zwycięża nasz burmistrz! Niech żyje i zwycięża nasz wiceburmistrz! Niech żyje i umacnia się nieustannie ideowa i klasowa jedność sprawowanego przez nas Urzędu oraz nasza nierozerwalna przyjaźń i braterstwo!

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy Łomianek! Niniejszym, sezon na potańcówki na deskach ogłaszam za OTWARTY!

Gala Przyjaciół

Gala Przyjaciół

Gala Przyjaciół

Gala Przyjaciół

Gala Przyjaciół

Gala Przyjaciół

Gala Przyjaciół

Gala Przyjaciół

Gala Przyjaciół

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

 1. Reggie

  Czy na drugiem zdjęciu, w górnym lewym rogu, za tym panem z trochę mało mądrym i trochę zdziwionym wyrazie twarzy, siedzi pan poseł Piotrowicz z PiS czy mi się wydaje?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Słomianki

  Tak. Obok Kubickiej. Gości z PIS było z resztą w tym roku wyjątkowo dużo.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. paranoja

  Niech żyje i zwycięża Gala Przyjaciół Łomianek.!!!!
  „Popieramy politykę pod przewodnictwem naszego burmistrza.”
  „Wzmożona kontrola – dźwignią społecznego zaufania ”
  ” Młodzież wierna partii”
  ” Wróg Cię kusi Coca-Colą ”
  „Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy , niech będzie pewny, że mu tę rękę władza odrąbie w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podnoszenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny.”
  „Dbaj o zdrowie. Tęp muchy.”

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Janek

  Całe szczęście przedstawienie dobiega końca. PIS wprowadzi zasadę kadencyjności i będziemy mieli nowego burmistrza. Mam wrażenie że autor pięknie przedstawił na zdjęciach typ uroczystości. Sam odbiór „tytułów” przez poseł PIS W TOWARZYSTWIE BYŁEGO WSPÓŁPRACOWNIKA peerelowskich służb – ma swój wymiar. Tytuł dla księdza- też zgodny z zasadą cyt. ,,Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek’?

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Lol

  Patrząc na pana działania i wyśmiewanie wszystkiego proszę tylko o jedno, aby w końcu na Bajkowym coś powstało, bo nawet równania dróg pan nie potrafi załatwić z gminą. Co panu Marcinie Etien udało się dokonać dla naszego osiedla? Czekam na odpowiedź…

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Jan

  Nie wiem, czy Panowie Burmistrzowie nie zdają sobie sprawy z tego, że takimi „galami” narażają się na śmieszność?

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Obserwator 2

  Cała postępowa ludność naszej Gminy popiera jedynie słuszną politykę naszego Gospodarza.
  Niech się święci święto nasze !
  Nikt nam nie popsuje poczucia dobrze spełnionego obowiązku; wobec was, wobec mas, wobec nas i wobec kas.
  A ten cały pan Marcin, to niech się lepiej zajmie inną gminą, niech wykaże się prawdziwym patriotyzmem i poczuciem klasowej solidarności (kto z nim do jednej klasy chodził ?)i niech sobie pisze o gminach z którymi jesteśmy w konflikcie. Ot, taki na przykład Berlin. Jeszcze trochę, a zacznie się wtrącać do naszych spraw. Może o jakieś zdjęcia z Berlina ? Nasz Burmistrz umiłowany już szykuje projekt przekopania starorzecza Wisły, w celu uruchomienia komunikacji wodnej, jako WWOŁ =Wielkiej Wodnej Obwodnicy Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Giko

  Tyle inwestycji ile w tej kadencji robi Dąbrowski z Rusieckim to nie było w historii miasta. Fakt na Bajkowym się nic nie dzieje i nie będzie działo. Chyba że pojawi się jakis nowy radny, któremu zależy na dobru mieszkańców a nie partii.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Janek

  fakt coś się dzieje, coś robią. Tak dużego budżetu nie da się przeżreć.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. złomek

  Niech pan nie żałuje. Wyglądają jak na stypie. Wesoło tam na pewno nie było. Czytałem że właściciel sklepu z artykułami budowlanymi Gajlik czy jakoś podobnie został moim przyjacielem (jako że jestem mieszkańcem Łomianek od kilku lat). Co ten pan zrobił dla Łomianek?

  0
  0
  Odpowiedz
 11. gość

  A na drugim zdjęciu, co to za mietła siedzi między Dąbrowskim a Krysteckim?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *