www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Gazetki wyborcze – zielona i czerwona

Na bazarku w każdą sobotę można spotkać przedstawicieli komitetów wyborczych Mieszkańców Łomianek oraz Tomasza Dąbrowskiego.

Zarówno od jednych, jak i drugich można otrzymać gazetki. Mieszkańcy Łomianek rozdają swoją „zieloną” gazetkę pt. Mieszkańcy Łomianek, natomiast przedstawiciele Tomasza Dąbrowskiego rozdają „czerwoną” pt. Łomianki.

Treść, jak i poziom jej przekazywania jest w obu gazetkach diametralnie różny. Różni są też autorzy artykułów.

W „zielonej” gazetce możemy przeczytać teksty Mieszkańców Łomianek podpisane m.in. przez Małgorzatę Żebrowską-Piotrak (kandydata na burmistrza Łomianek), Agnieszkę Zdunek, Witolda Gawdę, Marcina Etienne, Iwonę Bajek, Dariusza Dąbrowskiego, Janusza Skoniecznego czy Wojciech Bergera itp…
Są to prawdziwe osoby, nasi sąsiedzi z Łomianek, Dąbrowy, Dziekanowa…, którzy jak widać nie wstydzą się tego co napisali, nie wstydząc się pod swoimi artykułami podpisać.

W czerwonej gazetce rozdawanej przez przedstawicieli Tomasza Dąbrowskiego można natomiast przeczytać artykuły podpisane przez Jana Garbatego, Włodzimierza Młota czy Bożenę Męczywór. Czyli wymyślone „pseudonimy”, pod którymi prawdopodobnie ukrywają się osoby gazetę rozdającą lub ich decydenci.
Dlaczego przedstawiciele Tomasza Dąbrowskiego nie chcą się podpisać prawdziwym nazwiskiem pod treścią, którą dystrybuują, z którą się identyfikują?

„Zieloną” gazetkę Mieszkańców Łomianek można znaleźć na stronie www.mieszkancylomianek.pl, „czerwonej” nie udało się znaleźć w internecie.

foto: KWW Mieszkańcy Łomianek, facebook/tomaszdabrowski, facebook/piotrbartoszewski
redakcja@lomianki.info

Gazetki wyborcze - zielona i czerwona

Gazetki wyborcze - zielona i czerwona

Gazetki wyborcze - zielona i czerwona

Gazetki wyborcze - zielona i czerwona

Gazetki wyborcze - zielona i czerwona

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *