www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Gładka skóra to podstawa!

Nareszcie nadchodzi wiosna! Wiele z nas nie może się już doczekać, żeby zdjąć zimowe ubrania,założyć wiosenną, zwiewną sukienkę i pokazać piękne nogi. Musimy jednak pamiętać,żeby nogi były gładkie i zadbane. Na wiosnę często postanawiamy zmienić fryzurę czy kolorwłosów, kupić nowe buty, wyglądać wspaniale! Wspaniały wygląd to również gładkie, wydepilowaneciało.

W dzisiejszych czasach depilacja jest nieodłącznym elementempielęgnacji. Dodatkowo, gładkie nogi, pachyczy bikini dodają pewności siebie i sprawiają, że czujemysię wyjątkowo.

Depilacja jest jednym z najstarszych zabiegów usuwaniazbędnego owłosienia. Już w czasach starożytnych woskdominował wśród stosowanych sposobów depilacji.Dziś znamy wiele technik depilacji, ale mimo to wieleosób wybiera tę właśnie metodę. Jest ona niezwykleskuteczna i pozwala cieszyć się gładką skórą nawet przez3-6 tygodni, w zależności od indywidualnych uwarunkowańorganizmu.

Woskowanie jest metodą bardzo skuteczną, ponieważpozwala na usunięcie włosa wraz z cebulką,dzięki czemu ponowny jego wzrost jest wolniejszy,a odrastające włosy są słabsze, przez co kolejne zabiegiwoskowania są mniej bolesne.

Zabiegi depilacji woskiem mają wiele zalet. Można jestosować na wszystkich obszarach ciała, przez co depilacjadużych partii jest szybka, a skóra po zabiegu jestgładka i bardzo przyjemna w dotyku. Regularnie wykonywanadepilacja osłabia włosy, przez co stają się cieńszei łatwiejsze do usunięcia.

Początkowo depilacja była stosowana jedynie do usuwaniawłosów z nóg, następnie w ślad za znanymiaktorkami i modelkami, zaczęto pozbywaćsię owłosienia z okolic pach i bikini. Dziśdepilujemy całe ciało, włącznie z miejscamiintymnymi. Chcemy, aby nasze ciało było pozbawionewłosów, zadbane i gładkie, dziękiczemu zwiększamy nasz komfort i dbałośćo higienę.

Ważne jest, aby zabieg depilacji woskiem byłwykonany fachowo, z zastosowaniem profesjonalnychwosków oraz kosmetyków dopielęgnacji przed i po zabiegu. Taki profesjonalnyzabieg można wykonać w nowo otwartymsalonie GO4WAX w Łomiankach przyul. Warszawskiej 77. To pierwszy w Łomiankachi jeden z nielicznych w Warszawie profesjonalnysalon, specjalizujący się w depilacji woskiem wszystkichczęści ciała. W GO4WAX stosuje się sprawdzone i najbardziejskuteczne preparaty do depilacji firmy Depileve.Miły i profesjonalny personel wykonuje zabiegi szybkoi skutecznie, dobierając odpowiedni produkt do rodzajuwłosa i skóry. Na zabiegi nie trzeba się umawiać, możnaprzyjść w dowolnym momencie i wykonać depilację bezkonieczności czekania w kolejce. Po wizycie w GO4WAX,skóra będzie piękna i aksamitna, a ciepłe dni staną jeszczeprzyjemniejsze.

GO4WAX Salon Depilacji Woskiem
ul. Warszawska 77, Łomianki
tel. 22 299 48 48, e-mail: salon@go4wax.pl

Czynne:
Poniedziałek-Piątek: 9.00-21.00
Sobota: 9.00-15.00
www.go4wax.pl

Gładka skóra to podstawa!

Gładka skóra to podstawa!

Gładka skóra to podstawa!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *