www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Godne Święta

Zastawiony stół wigilijny dla większości z nas jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Jednak kilka rodzin z naszej szkoły nie mogły sobie na niego pozwolić.
Kilogram cukru, olej, garść słodyczy czy mały prezent dla dziecka to tak niedużo, a zmienia tak wiele.

W tym roku po raz drugi w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomiankach zorganizowana została Akcja „Godne Święta”, która miała na celu pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

Zbiórka żywności, artykułów przemysłowych oraz zabawek została przeprowadzona dzięki zaangażowaniu 3 Pań: Jolanty Rymek, Anny Pietras oraz Ewy Michałowskiej, które postanowiły pomóc potrzebującym rodzinom angażując tym samym kolegów ze szkoły w zbiórce żywności i środków czystości.

Dziękujemy dzieciom a także sponsorom: Firmie CCC – obuwie, z której otrzymaliśmy 50 kart rabatowych, Firmie Desing Studio Color Koncept od której otrzymaliśmy 150 zł, otrzymaliśmy również bardzo duże wsparcie od Banku MBS w Łomiankach – w wysokości 1000 zł bardzo dziękujemy ponieważ zawsze możemy liczyć na dofinansowanie ze strony tej instytucji. Bardzo dziękujemy szczególnie Pani Anecie Kierkowskiej, która zawsze wspiera nasze pomysły oraz Pani Prezes Halinie Choroś za niezwykłą chęć pomagania naszym dzieciom.
W tym roku udało się przygotować bardzo dużo paczek z najbardziej potrzebnymi i artykułami spożywczymi oraz przemysłowymi.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i poświęcony czas 🙂

Zebrane artykuły trafiły do najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin z naszej szkoły.

Przed nami kolejne Święta i dzień dziecka – zachęcamy firmy i osoby, które chcą pomóc wywołać uśmiech na twarzach dzieci i ich rodzin – liczy się każda złotówka i każda pomoc!Informacji udziela Pani Jolanta Rymek oraz Anna Pietras telefon: 22 751 15 54

Jolanta Kęsicka

Godne Święta

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Ewa i Patryk

  Bardzo pożyteczna akcja.
  Dziękujemy za możliwość przekazania pomocy.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Stanisław

  W Łomiankowskiej Parafii też była przyjmowana pomoc dla potrzebujących.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *