www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Gorsza kategoria

Mieszkam w Dąbrowie na stałe od 3 lat, natomiast znam od dawna i widzę,że mieszkańcy tej części Łomianek są traktowani przez władze jako obywatele drugiej kategorii. Nie mamy kanalizacji,brak zwykłych znaków drogowych,odrapany przystanek, ale najgorsza jest jezdnia ul. Zachodniej.Tyle pieniędzy ile przez te wszystkie lata wydano na łatanie dziur mogłoby spokojnie wystarczyć na budowę nowej drogi. W rej chwili jezdnia wygląda jak ser. W czasie deszczu piesi muszą uciekać przed zalaniem ich przez jadące samochody-a na wysokości Wiosennej wcale nie da się przejść.Władze ograniczyły się do postawienia pachołka,który zniknął po dwóch dniach.Płacimy podatki i też chcemy ładnych latarni,kwiatów i czystości.Może wreszcie ktoś się zastanowi nad problemami Dąbrowy

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

8 komentarzy

 1. Krystyna

  Pieniądze z tej drogi zostały zabrane przez Rusieckiego na wymianę lamp na nowe tam gdzie on mieszka. Tam jest pięknie, kosteczka, chodniczki a tu trzeba uważać żeby samochód nas nie ochlapał.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Rafał_Dąbrowa Leśna

  Pani Doroto:
  NIKT zdrowo myślący nie będzie robił kompleksowej przebudowy drogi, skoro planuje w najbliższym czasie budować tam sieć wod-kan. Być może na terenach gdzie przewidziano realizację zadania budowy wodociągu i kanalizacji nie będzie remontów poza zwykłym łataniem, aż pobudują. I ja to rozumiem.
  A tutaj polecam drobną lekturę, kiedy może się Pani spodziewać koparek. Tylko niech Pani wtedy nie narzeka, bo żeby coś powstało, to trzeba to jakoś zbudować i umieścić w ziemi, a tego bezinwazyjnie się nie da zrealizować.
  Ja już się nie mogę doczekać aż zobaczę na mojej ulicy koparki. Utrudnienia będą, ale ja wiem co mnie czeka na końcu – koniec zabawy z szambiarką. Poniżej link do lektury, o której wcześnij wspomniałem. Jest harmonogram prac. Można zadzwonić i zapytać się czy nie ma przesunięć terminów i już Pani wie, kiedy Zachodnią nie pojedzie.
  Pozdrowienia z Dąbrowy Leśnej
  http://zwik-lomianki.home.pl/www/p2_informacje.php?text=174797888

  0
  0
  Odpowiedz
 3. serowa droga

  Drogi usiane dziurami to powszechne zjawisko na terenie Dąbrowy. Proszę przy okazji spacerów zerknąć na tzw.Prostą 33 z kolejnymi literkami, która prowadzi do opaski przy Kolejowej. Nierówna, dziurawa, od połowy błotnista na okrągło, z zapadającymi się studzienkami, brakuje nawet wyłazów. Do ulicy Kolejowej po deszczu a nawet kilka dni później nie da sie przejść pieszo. Deweloper postawił osiedle, wziął pieniądze i wypiął się na mieszkańców. Żałosne!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Bernard

  No i jak chyba coś się zmieniło. Zachodnia trochę połatana? Jak widać urzędnicy czytają komentarze 🙂 Moc mediów jest zdumiewająca.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. zadra

  Oczywiście zaplanowali na 11 listopada. Ma być to impreza harcerska, ale pod patronatem burmistrza. Przewidziano wiele atrakcji, w tym bieg. Wyżerka szykuje się przednia. Plakatów rozwieszono bez liku. Szkoda tylko, że w miejscach w których nie wolno naklejać. Co na to Straż Miejska? Lokomotywa rozpędza się ! Wszystko za pieniądze podatników, ale przecież 1938od burmistrza.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Adam

  Nie interesuje mnie czy impreza będzie pod patronatem Dąbrowskiego, Dudy czy Kaczyńskiego. Nie interesują mnie upodobania polityczne organizatorów. Jak burmistrzowi Dąbrowskiemu tęskno do PiS to jego sprawa.

  Pytam czy będzie bieg na dystansie dostępnym dla dzieci.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. NIEZALOGOWANY

  Biegi będą na dystansach:
  `2km
  `200metrów

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *