www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Grad goli przy Fabrycznej

Aż siedem bramek zobaczyli kibice podczas meczu KS Łomianki – Amator Maszewo. Najważniejszy jest jednak fakt, że żółto-czarni zdobyli komplet punktów.

Początkowo gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Jako pierwsi prowadzenie objęli goście za sprawą Bartłomiej Sochalewskiego. Minutę później było już 1:1, Mateusz Kowalski uderzył na bramkę strzeżoną przez Dariusza Malinowski, futbolówka odbiła się od Radosława Marszałka i wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza drużyny z Maszewa.
W 41. minucie Łomianki wyszły na prowadzenie po golu Oskara Iwana. Radość nie trwała jednak zbyt długo, bowiem bramkę do szatni zdobyli przyjezdni, a konkretnie Arkadiusz Żaglewski, mający w swoim dorobku występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w barwach ówczesnej Petrochemii Płock.
Na kolejną zdobycz bramkową fani żółto-czarnych musieli czekać, aż do 76. minuty, kiedy to Łukasz Prusik zmusił Malinowskiego do skapitulowania po raz trzeci w tym meczu. Goście nie dawali jednak łatwo odebrać sobie punktów i już dziesięć minut później doprowadzili do remisu. W 88. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył wychowanek klubu z Fabrycznej Przemysław Nowakowski.

KS ŁOMIANKI – AMATOR MASZEWO 4:3 (2:2)
34′ Radosław Marszałek (bramka samobójcza), 41′ Oskar Iwan, 76′ Łukasz Prusik, 88′ Przemysław Nowakowski

Mikołaj Wielgus – Adam Matuszczak, Sławomir Truszczyński, Daniel Ziąbski, Maciej Kołacz Oskar Iwan, Łukasz Prusik, Tobiasz Gac Łukasz Kawka (35′ Przemysław Nowakowski, 89′ Konrad Ksel), Paweł Madej 80′ Tomasz Kaczmarek, Mateusz Kowalski (87′ Patryk Gac)

Przemysław Popek
foto, video: KS Łomianki

Grad goli przy Fabrycznej

Grad goli przy Fabrycznej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. Jaro

    Brawo chłopaki! Dobry mecz! Tak trzymać!

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *