www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Grają dla Czesława

7 października w Jack’s Bar & Restaurant odbył się koncert charytatywny dla Czesława Baranowskiego. Jest on współzałożycielem fundacji zbierającej środki na przeszczepy szpiku. Tak się złożyło, że obecnie to Czesław potrzebuje regularnej pomocy (kosztowna terapia farmakologiczna).

Aby zebrać te środki co miesiąc organizowany jest koncert. Mózgiem całego przedsięwzięcia jest Wojciech Madajski, muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i szef łomiankowskiej szkoły bluesa. Wojtek zaprosił do październikowej edycji grupę muzyków i solistów.

Na koncercie obok takich gwiazd jak Kayah i Majka Jeżowska wystąpiły Iza Ziółek, Ewa Gil i Iwona Zasuwa. Na skrzypcach i klawiszach zagrał Filip Siejka. Na gitarze Martin Simon. Na bębnach Tomasz Zagórski. Na zakończenie koncertu zagrał i zaśpiewał były wokalista Oddziału Zamkniętego Jarosław Wajk w towarzystwie gitarzysty Artura Kempy. W większości utworów całego koncertu w charakterze basisty lub klawiszowca występował Wojtek Madajski. Koncert prowadził Michał Naftyński.

Kolejny listopadowy koncert dla Czesława odbędzie się 4 listopada w restauracji Lemon Tree. Wystąpi na nim m.in. Maryla Rodowicz.

Grają dla Czesława

Grają dla Czesława

Grają dla Czesława

Grają dla Czesława

Grają dla Czesława

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

 1. magda

  To był fantastyczny koncert mimo że pani Maryla nie mogła być. Nie wiedziałam że w łomiankach są takie wspaniałe koncerty

  Czy będą zdjęcia?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *