www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Henryk Miśkiewicz w JazzCafe

JazzCafe Łomianki zaprasza 24.01.2011 roku w poniedziałek o godzinie 20.00 na koncert Henryka Miśkiewicza „Full Drive””.

Obok Henryk Miśkiewicz (saksofony) wystąpią: Marek Napiórkowski (gitary), Robert Kubiszyn (kontrabas, gitara basowa) oraz Michał Miśkiewicz (perkusja).

Henryk Miśkiewicz – to prawdziwy czarodziej saksofonów i klarnetów. Jest wyjątkowym wirtuozem obu instrumentów. Miłośnicy i znawcy jazzu znają doskonale jego charakterystyczny, rozpoznawalny a przy tym niezwykle unikalny sposób komunikacji muzycznej. Jego gra jest pełna emocji, energii, siły, nastroju, nostalgii, spokoju, barw, uniesień, improwizacji, charyzmy i magii. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że stworzony został by być muzykiem, by opowiadać o otaczającym nas świecie najpiękniej jak można – muzyką płynącą z głębi serca.

Henryk Miśkiewicz powraca do Jazz Cafe z materiałem z 2 płyt o wspólnym tytule „”Full Drive””, które nagrane zostały w naszym klubie z udziałem wyjątkowej, gorącej publiczności. Na obu płytach „”Full Drive”” znalazło się kilka standardów jazzowych oraz kompozycje Henryka Miśkiewicza i Marka Napiórkowskiego. Muzycy pokusili się nawet o sięgnięcie do muzyki klasycznej i „Sonatę Patetyczną” Beethoven’a. Różnorodność tej muzyki jest ogromna, ale łączy ją niezwykła harmonia biorących w niej udział muzyków – wspaniałych instrumentalistów. Każdy, kto był w Jazz Cafe na koncertach z cyklu „”Full Drive”” wie, jak intensywne i wyjątkowe są to wieczory.

Bilety w cenie 50 pln do nabycia w Jazz Cafe ul. Warszawska 69, Łomianki, tel. 22 751-41-12, www.jazzcafe.com.pl

źródło: JazzCafe Łomianki
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *