www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Hill Park Apartments

Pragnienie wielu dostępne dla wybranych
W wyjątkowym miejscu Warszawy powstaje wyjątkowy, kameralny projekt dedykowany Klientom, którzy poszukują nie tylko wysokiego standardu apartamentowego w bliskiej odległości od centrum Warszawy, ale także możliwości zamieszkania w lokalizacji posiadającej cechy spokojnego domu na przedmieściach Stolicy.

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi
Inwestycja powstaje na rozłożystej działce o powierzchni blisko 2 hektarów, na której wznosi się 13 budynków o zróżnicowanych, niepowtarzalnych kształtach, kubaturze i unikalnych planach pięter oraz apartamentów. Hill Park Apartments to luksusowe, czteroapartamentowe domy z elegancką drewniano-kamienną elewacją łączoną ze szkłem, położone na rozłożystej, zielonej działce. W każdym budynku znajdują się przestronne, nowoczesne lokale o powierzchniach od 150 do 230 m2. Apartamenty na niskich kondygnacjach korzystają z sąsiadujących ogródków, zaś te – położone wyżej – posiadają własne, rozłożyste tarasy.

Inteligentny dom
Oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo i elastyczność – te cztery słowa charakteryzują zainstalowany na osiedlu system Inteligentnego Budynku – najnowszy produkt DELTA DORE i WEKTA. Zastosowane w nim rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie pozwalają na zdalne sterowanie ogrzewaniem, alarmem i klimatyzacją, dają możliwość kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego oraz zapewniają bezpieczeństwo całodobowego monitoringu. Doposażona w specjalne oprogramowanie 3D recepcja dzięki zaawansowanej technologii pozwala na śledzenie online w czasie rzeczywistym stanu bezpieczeństwa mieszkań oraz garaży.

Dążenie do ideału
Wnętrza inwestycji stworzyliśmy z myślą o maksymalnej wygodzie i użyteczności. Dbając o komfort naszych mieszkańców, wyraźnie wydzieliliśmy część prywatną apartamentu od tej przeznaczonej dla gości. W planach lokali znajdziemy przestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Położone w dalszej części apartamentu sypialnie dysponują własnymi garderobami i łazienkami.

Zielone otoczenie
Wiemy, że nic tak nie relaksuje, jak obcowanie z naturą. Dlatego nasz wyjątkowy projekt zlokalizowaliśmy w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajdują się także Las Bielański i Park Leśny Bemowo oraz rozległa Puszcza Kampinoska. Jest to idealne miejsce zarówno dla ludzi aktywnych – kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i tych szukających ukojenia w kontakcie z przyrodą.

Aktywnie w najbliższej okolicy
Położenie idealnie pomiędzy zielonymi parkami Stolicy i terenami rekreacyjnymi, sprawia, że Hill Park Apartments jest doskonałą ofertą dla tych, którzy cenią sobie możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Bliskość ekskluzywnych pól golfowych, zbiorników wodnych z bogatą ofertą aktywności, czy niezliczonych ścieżek do joggingu powoduje, że każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.


Marvipol Development
Hill Park Apartments
Warszawa Bielany, ul. Pasymska 7
www.marvipol.pl

Hill Park Apartments

Hill Park Apartments

Hill Park Apartments

Hill Park Apartments

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *