www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

I MP w Pływaniu Strażaków

W dniu 16 grudnia 2006 r. na pływalni Integracyjnego Centrum Dydaktyczno – Sportowego w Łomiankach odbyły się „I Mistrzostwa Polski w Pływaniu Strażaków”. Gospodarzem imprezy była Szkoła Główna Służby Pożarniczej, a nad prawidłowym przebiegiem spraw związanym organizacją Mistrzostw czuwał, będący mieszkańcem Łomianek, Pan Piotr Wawrzynkiewicz – trener reprezentacji Polski Strażaków, a zarazem zawodnik – trzykrotny złoty medalista, na co dzień wykładowca w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.Na starcie stawiło się 74 strażaków z całej Polski. Wśród zawodników znalazło się również 6 kobiet, które na co dzień ratują ludzkie życie pracując w macierzystych jednostkach PSP.
Zawody przebiegły bardzo sprawnie, a najlepsze wyniki osiągnęli strażacy, którzy już we wcześniejszych latach reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej, zdobywając wiele medali i bijąc rekordy świata służb mundurowych w pływaniu. Prym wiedli reprezentanci i absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej (SGSP) w Warszawie, którzy w marcu 2007 r. będą reprezentowali nasz kraj w „World Police & Fire Games” – Adelaida ( Australia).
Wyniki, które osiągnęli w Łomiankach nastrajają optymizmem przed zbliżającymi się mistrzostwami.
Strażakom bardzo spodobał się ICDS i mają nadzieję, że następne Mistrzostwa Polski Strażaków w pływaniu, również odbędą się w Łomiankach.
Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za zwycięstwa w Australii.

ICDS Łomianki

I MP w Pływaniu Strażaków

I MP w Pływaniu Strażaków

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *