www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

I sesja Rady Miejskiej VI kadencji

I sesja Rady Miejskiej w Łomianakch VI kadencji odbyła się 2 grudnia 2010 roku. Zaczęła się o godzinie 18.00 i trwała około 90 minut.

Sesję prowadził – jako najstarszy z radnych Pan Wojciech Berger.Na początek wszystkie osoby wybrane w listopadowych wyborach na radnych Łomianek odebrały „Zaświadczenia o wyborze na radnych”” po czym odbyło się indywidualne ślubowanie. Ślubowanie poszło sprawnie.

Następnie Burmistrz Pszczołkowski po krótkim przemówieniu i gratulacjach wręczył wszystkim – nowym radnym – godło Łomianek, a przedstawiciele komitetów wyborczych – Bogdan Kłódkiewicz i Grzegorz Porowski oraz Sylwia maksim-Wójcicka – wygłosili kilka słów do zgromadzonej – bardzo nielicznie – publiczności oraz pozostałych radnych.

Kolejnym i ostatnim puntem obrad był wybór Przedwodniczącego Rady Miejskiej, co też wszystko odbyło się bez większych emocji. Jako pierwszy na kandydata został zgłoszony przez radnego Piotra Rusieckiego – Grzegorz Porowski, który jednak nie wyraził chęci kandydowania, jednocześnie proponując kandydaturę Wojciecha Bergera, który nie odmówił. Drugi kandydat, którego zgłosiła Radna Sylwia Maksim-Wójcicka – to Tomasz Rusienek.

Przewodniczącym wybrany został w głosowaniu tajnym – stosunkiem głosów 11 do 9 przy jednem głosie nieważnym – Wojciech Berger.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania I sesji Rady Miejskiej w Łomiankach.

redakcja@lomianki.info

I sesja Rady Miejskiej  VI kadencji

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *