www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

ICDS – podsumowanie imprez 2006

W 2006 roku w ICDS odbyły się łącznie 63 imprezy o charakterze zarówno sportowym, jak kulturalnym, z czego 14 koncertów i 22 zawody sportowe obejmował swym patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Łomianki. To dzięki wsparciu finansowemu ze strony naszej Gminy mogliśmy zorganizować w ICDS z myślą o naszych mieszkańcach, zarówno tych najmłodszych, jak i tych już dorosłych, 5 turniejów halowej piłki nożnej, 4 zawody pływackie, 3 turnieje piłki ręcznej, 3 turnieje piłki siatkowej i 3 turnieje piłki koszykowej oraz 4 turnieje tenisa stołowego. Imprezy te obywają się w ICDS drugi rok, można je nazwać już cyklicznymi. Cieszą się wśród naszych mieszkańców coraz większym zainteresowaniem, dostajemy sygnały, że imprezy się podobają, że są dobrze zorganizowane, a przede wszystkim, że podczas turniejów nie tylko wśród zawodników, ale także na trybunach, wśród kibiców, panuje przyjazna, serdeczna atmosfera dająca radość z rywalizacji oraz wspaniale integrująca nasze społeczeństwo. To wszystko daje nam, organizatorom, wiele radości i satysfakcji i sprawia, że planowanym na rok 2007 harmonogramie nie wprowadza się istotnych zmian w porównaniu z harmonogramem obowiązującym w roku 2006.

Warto także wspomnieć o tym, że ICDS cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród organizatorów imprez ogólnopolskich, których współorganizatorem w 2006 r. było Miasto i Gmina Łomianki. W marcu 2006 r. odbyły się w ICDS m.in. Mistrzostwa Polski Modeli Samochodów Zdalnie Sterowanych, w maju – X Puchar Polski w Tańcu na wózkach, w czerwcu – VII Letnie Ogólnopolskie Igrzyska Olimpiad Specjalnych oraz Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzików w Judo, w sierpniu Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym, w grudniu gościliśmy u nas młodych piłkarzy z roczników ‘95 i ‘96, którzy brali udział w Rozgrywkach Ligi Halowej Piłki Nożnej „Senator Cup”. Ostatnią imprezą, która odbyła się 16 grudnia były I Mistrzostwa Polski w pływaniu strażaków. Więcej informacji o tej imprezie, jak o zabawie mikołajkowej dla dzieci, która odbyła się w niedzielę 17 grudnia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.icds.pl.

W roku 2007 życzę wszystkim, zarówno tym czującym ducha sportowej walki, jak i tym bardziej rozleniwionym, aby czerpali jak najwięcej radości i przyjemności z przebywania i korzystania z ICDS.

Do zobaczenia!

Joanna Baranowska – Kierownik ds. organizacyjnych ICDS

ICDS - podsumowanie imprez 2006

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *