www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

II Bieg Łomianek już za niecały miesiąc!

Już 22 maja – w niedzielę – odbędzie się II Bieg Łomianek. Trasa została wytyczona przez centralne miejsca i ulice miasta Łomianki. Start i meta zlokalizowane przy ICDS.

Organizatorem biegu jest Urząd Miejski w Łomiankach, a współorganizatorem Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.
Patronat nad Biegiem Łomianek objęła utytułowana reprezentantka Polski Irena Szewińska. Pani Irena, mieszkanka Łomianek, zapowiedziała swoje przybycie na nasze wydarzenie.

Długość trasy wyniesie 10 km (ok. 95% nawierzchnia asfaltowa). Trasa biegu posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Start biegu odbędzie się o godz. 12.00. Przewidziany limit czasu na ukończenie biegu to 1 godzina 30 minut licząc od wystrzału startera. Uczestnicy biegu, którzy nie zmieszczą się w limicie czasu, zobowiązani będą do opuszczenia trasy biegu.

Aby pobiec należy się zarejestrować na stronie www.bieglomianek.pl.
Do końca kwietnia opłata startowa wynosi 40 złotych, potem 50 złotych. W dniach 21 i 22 maja 2016 r – 60 złotych.
UWAGA! Zapisy zostaną zamknięte w momencie osiągnięcia limitu 500 zgłoszeń.
W przypadku osób, które do dnia imprezy nie ukończą 18 roku życia, wymagane jest posiadanie pozwolenia na udział w biegu podpisanego przez rodziców lub opiekunów prawnych. Oświadczenie takie należy złożyć w Biurze Zawodów przy odbiorze pakietu startowego.

W podstawowym pakiecie startowym każdy zgłoszony uczestnik, który dokona wpłaty wpisowego otrzyma przed startem: oficjalną koszulkę Biegu; worek pamiątkowy; numer startowy z chipem; baton energetyczny; kupon na posiłek regeneracyjny. Dodatkowo każdy uczestnik, który pokona 10 km trasę otrzyma pamiątkowy medal.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z I Biegu Łomianek oraz zapraszamy do udziału w imprezie!

II Bieg Łomianek już za niecały miesiąc!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

 1. zapisana

  Kolejny raz jestem zachwycona atmosferą, którą widać na filmie z biegu. Pamarańczowe koszulki i uśmiechnięci ludzie dają tyle pozytywnej energii.

  Szkoda tylko, że bieg jest w samo południe, jak bedzie tak jak w zeszłym roku to trochę przyjemności ucieknie. Lepiej jak by było 2 godziny wcześniej.
  Taka malutka uwaga dla organizatorów, którzy może nie biegają i nie wiedzą, że pogoda na dystansach 10+ jest też wazna dla biegaczy 🙂

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *