www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Impreza karnawałowa

U sąsiadów… Bielański Ośrodek Kultury (Warszawa ul. Goldoniego 1) zaprasza 30 stycznia 2008 r. o godz. 18.00 na Imprezę Karnawałową Fashion Show „Womanspace”” Klubu Kobiet Aktywnych.

Często podziwiamy modelki, aktorki, które na wybiegach lśnią niczym boginie w świetle jupiterów. Każda z nas chciałaby przez chwilę poczuć odrobinę luksusu w tę jedną karnawałową noc. I tak będzie! Elegancko, zmysłowo, przy piosenkach w wykonaniu pani Małgorzaty Wojciechowskiej, każda z nas będzie miała okazję poznać najnowsze trendy w makijażu i doborze kreacji karnawałowych. Wieczór będzie magiczny i pełen niespodzianek!

Obowiązują kreacje wieczorowe! WSTĘP TYLKO ZA ZAPROSZENIAMI.
Zaproszenia do odbioru przed imprezą w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie, ul. Goldoniego 1. Impreza jest dla Pań, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Panie zabierały ze sobą Panów (zaproszenia podwójne).

Małgorzata Wojciechowska – autorka, kompozytorka, piosenkarka i aktorka. Urodziła się w Miliczu. Studiowała aktorstwo dramatyczne na wydziale aktorskim PWST w Krakowie ze specjalizacją wokalno-estradową. Brała udział w wielu ogólnopolskich festiwalach, gdzie zdobywała liczne nagrody, np.: w 2000 r. Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej „”Łykend”” we Wrocławiu; w 2001 r. II Nagroda na Spotkaniach Zamkowych „”Śpiewajmy Poezję”” w Olsztynie, III Nagroda na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie; w 2002 r. i w 2003 r. na FAMIE główne nagrody zbiorowe za spektakle muzyczne z piosenkami Łucji Prus i Kazika Staszewskiego, w 2002 r. II Nagroda w Ogólnopolskim Festiwalu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej „”Pamiętajmy o Osieckiej””, w 2003 r. ponownie III Nagroda na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie; w 2004 r. Grand Prix im. Jonasza Kofty na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej – OPPA oraz nagroda literacka im. Mariana Redwana za autorstwo najlepszych tekstów piosenek na FAMIE. Ponadto szereg pierwszych nagród na festiwalach w Oleśnie, Grudziądzu, Łodzi, Radomiu, Kwidzynie, Lublinie, Gorlicach i Sieradzu. W 2005 r. otrzymała stypendium miasta Krakowa dla młodych twórców w dziedzinie sztuki estradowej. Występowała z recitalami m.in. w klubie Hybrydy w Warszawie, w Piwnicy pod Baranami w Krakowie, w klubie Przechowalnia w Łodzi oraz w Radiu Kraków. Od 2004 r. jest członkiem Rady Programowej i jury Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA w Świnoujściu, a od 2006 r. członkiem stowarzyszenia organizującego Festiwal Sztuk Różnych „”Bieszczadzkie Anioły”” w Cisnej i członkiem jury festiwalu. Jej doświadczenia teatralne, to spektakle dyplomowe: „”Wieczór Trzech Króli”” w reż. J. Stuhra (rola sir Tobiasza Czkawki) i „”Wizja Mozarta”” w reż. R. Gancarczyka (dyplom muzyczny, rola Magdaleny Hofdemel/Pimpek) oraz w 2007 r. spektakle: „”Maliny””(na podst. „”Balladyny””) w reż. J. Kowalskiej na scenie „”W bramie”” Teatru im. Słowackiego w Krakowie (rola Goplany) oraz „”Jajokracja”” w reż. J. Szurmieja w Teatrze Rampa w Warszawie (rola Moherowej).

Dla wszystkich chętnych mamy 10 podwójnych zaproszeń na imprezę. Prosimy o zgłaszanie się drogą mailową wraz z imieniem i nazwiskiem redakcja@lomianki.info.

źródło: Bielański Ośrodek Kultury
redakcja@lomianki.info

Impreza karnawałowa

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *