IV Piknik Rodzinny w Dąbrowie Zachodniej
W najbliższą niedzielę – 7 września – w Lemon Tree odbędzie się coroczna impreza sąsiedzka organizowana przez mieszkańców Dąbrowy Zachodniej.
Organizatorzy zapewniają występy, pokazy, konkursy z nagrodami.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
11 komentarzy
Wyślij komentarz
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #153
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...
ZaŁOMOTali po raz siódmy. Festiwal muzyki młodzieżowej w Łomiankach
Przy Centrum Kultury w Łomiankach po raz siódmy rozbrzmiał ŁOMOT. Publiczność mogła usłyszeć różnorodne brzmienia - od...
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...
„Znowu zostaliśmy postawieni pod ścianą”. Radni wstrzymują decyzję o 10-milionowej pożyczce
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach nie poparli projektu uchwały dotyczącej zaciągnięcia pożyczki w wysokości 10 mln zł...
Długi weekend na Mazowszu!
Rowerem, kajakiem albo pieszo. Mazowsze to idealne miejsce dla wielbicieli zamków, skansenów, pałaców, meandrów rzek i...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #152
A w tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
14,99 proc. podwyżki za wodę i ścieki? ZWiK Łomianki wydał oświadczenie, ale nie odpowiedział na pytania
W trakcie dyskusji o zmianie taryf za usługi wodno-kanalizacyjne wielokrotnie padała liczba 14,99 proc. W związku z...














O jakie małe logo Gminy Łomianki czyzby komuś nie pasowało zaangażowanie URZĘDU MIEJSKIEGO W ŁOMIANKACH w ten piękny piknik?…a jak pięknie umieszczono Łomianki.info nad gazetą Łomiankowską….
Urząd Miejski nie kiwnął nawet palcem, więc logo jest i tak za duże. Gazeta Łomiankowska nie wywiązała się ze wcześniejszych ustaleń i nie zrobiła nic dla imprezy. Logo powinno być usunięte.
Nie dość, że nie informują to jeszcze informacje zasłaniają 🙁http://www.lomianki.info/moje_lomianki.php?nr=302
Ale Burmistrze przyszli, banera „Gmina Łomianki” rozwinęli…, a potem to darmowa kiełbaska ciastko i na koniec przemówienie na scenie przez mikrofon… 😉
„Sweet focie” zrobiono! – to i w Łomiankowskiej.pl do obejrzenia i przeczytania będzie – a co.
P.S.
Fajnie tam było!
Osobiście pozdrawiam Organizatorów, tego pikniku!
Bardzo udany piknik. Super organizacja i miła atmosfera. Widać, że wszystko było organizowane z sercem a nie z przymusu. Szczególne podziękowania się należą zarządowi osiedla Dąbrowa Zachodnia oraz załodze Lemon Tree. Bezinteresowne zaangażowanie wielu osób przyniosło efekty. Gratulacje.
Mimo, że było piwo, to nikt się nie zataczał, ani nikt nikogo nie atakował, jak to bywa na innych imprezkach. Nikt też przez mikrofon nie namawiał do picia alkoholu.
Jedyne co było lekkim przegięciem to akcja wyborcza burmistrza Dąbrowskiego, Rusieckiego i p. Roszkowskiej z Łomianki Razem. Jakieś papiery wciskali ludziom na siłę. No ale cóż taką mamy władzę. Ciekawe kto potem ten śmietnik posprzątał, bo większość tego została na ziemi.
Udany? He he he he he he. Ludzi mało, nic ciekawego.
Udane to są Potańcówki Pod Patronatem Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego. Tam to się dopiero ludzie bawią. To tam przychodzą tysiące osób bawić się wspaniale dzięki Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu i Dyrektorowi Miłoszowi Manasterskiemu.
Burmistrz Tomasza Dąbrowski wraz ze swoim Zastępcą Burmistrzem Piotrem Rusieckiem są najlepszymi Burmistrzami Łomianek.
Nikt i nic tego nie zmieni. A już nie łudźcie się, że wasze POmarańczowe tiszerty.
Już za dwa tygonie ostateczna Bitwa o Łomianki. Takiego przedstawienia jeszcze nigdy Łomianki nie widziały!!!
Piszesz że tysiące na potańcówkach a nie miliony? ale rozumiem miliony będą na Bitwie o Łomianki ale z tego co pamiętam to Bitwa
była pod Łomiankami? Można wiedzieć o co Panowie zamierzają się bić? i z kim, bo z tego co wiem już wszystko sobie sami wzieli. Chyba że między sobą o miotłę która zmiecie ich z urzędu.
byłam na pikniku, było całkiem sympatycznie, nie czułam się w żaden sposób nagabywana przez osoby w pomarańczowych koszulkach a z tego co się orientuję kampania wyborcza rozpoczęła się od dnia wczorajszego a nie pod koniec wiosny : bo jak inaczej nazwać „spotkania” panów burmistrzów w placówkach podległych urzędowi jak nie kampanią wyborczą.
Tak na marginesie raczej śmiesznie wygląda się na pikniku w garniturkach.
ja na tych panów nie zagłosuję !!!!!!!!!!!!!
Ja też nie, moi znajomi też nie.
Jeden to już kiedyś cierpiał za Miliony… Na imię mu było Kordian!
Zaiste teraz kolejni Burmistrzowie, będą cierpieć za „miliony” po IV edycji (jak to Prawy Paweł określił) „bitwy o Łomianki…”
(jak już poznają,pozostawione szczątki budżetu w kasie Gminy na 2015 rok).
Miło, że ktoś docenia wkład pracy. Ludzi było sporo, napewno ponad 1000, bo tak wyszło z wyliczeń kuponów i później ręcznego liczenia. Myślę, że większość gości była zadowolona, bo i atrakcji było sporo.
Przypominam, że pieniądze na organizację pikniku (poza częścią z budżetu zarządu osiedla) załatwialiśmy sami od sponsorów. Swoją pracę wykonujemy pro publico bono – nie rozliczając się z nadgodzin, z nocy spędzonych na przygotowaniu materiałów do druku, czy godzin spędzonych na rozmowach ze sponsorami.
Impreza nie była polityczna, tylko sąsiedzka i jednak chyba była udana.
Mnie kiełbaski smakowały. znaczy jedna – bo jedną zjadłem.