www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Jak mają wyglądać Łomianki? / ANKIETA

Jak reklamy i szyldy wpływają na wygląd Łomianek? Na których ulicach występuje nadmierna liczba reklam? Czy dopuszczalne jest zasłanianie elewacji i ogrodzeń reklamami bez żadnych ograniczeń? Czy dopuszczalne są reklamy na obiektach użyteczności publicznej? Z jakich materiałów mają być wykonane ogrodzenia? Czy przepisy powinny tę sprawę regulować?

Urząd rozpoczął prace nad tzw. „kodeksem krajobrazowym Łomianek”. Konsultacje w tej sprawie są prowadzone od 24 czerwca do 18 lipca 2016 roku. Trochę niefortunnie, bo na początku wakacji, więc może już dziś warto w wolnej chwili wypełnić ankietę dotyczącą tego, wydaje się ważnego, tematu?

KLIKNIJ TU I WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

Uzyskane opinie Urząd ma brać pod uwagę przy opracowaniu projektu uchwały Rady Miejskiej.

Jak mają wyglądać Łomianki? / ANKIETA

Jak mają wyglądać Łomianki? / ANKIETA

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Waldi

  Ankiete wypełniłem, kilka ważnych pytań i warto poświęcić kilka minu.

  Jednak niestety nie mam 100 procentowego przekonania do tego, że Burmistrz wyniki ankiety rzetelnie wykorzysta. Nie mam zaufania do tego Pana, a zwłaszcza nie mam zaufania do jego kolegi Zastępcy Rusieckiego, a przecież wiadomo kto jest od decyzji, a kto od czytania przemówień i pozowania do zdjęć.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Lilu

  Ankietę wypełniłam. Bardzo bym chciała, żeby coś ona zmieniła. Ale czy w to wierze??? Polska, nie tylko Łomianki, oblepiona plakatami, banerami (często porwanymi), tablicami, obstawiona, rusztowaniami, dachówkami, tłumikami i oponami (tudzież truchłami tego co kiedyś było samochodem, a dziś ma być „reklamą” skupu samochodów) wygląda gorzej niż trzeci świat, jak śmietnisko.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Albo wszyscy, albo nikt

  Skoro burmistrz Dąbrowski może wieszać szmaciane reklamy nad główną ulicą miasta to dlaczego właściciele firm mieliby mieć zakaz? Albo wszyscy, albo nikt.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *