www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Janina zagrał Klenczona

Koncert Janusza Janiny Iwańskiego z zespołem to nie tylko przypomnienie fantastycznych kompozycji Krzysztofa Klenczona, ale nawiązanie do tradycji klasycznego, prawdziwego rockowego grania na żywo – tak było w Lemon Tree.

Zawodowe – jak przystało na muzyków grających od wielu lat na scenie i współpracujących m.in. z takimi sławami jak Mannam, Soyka-Jannina, Martyna Jakubowicz, Smolik, Justyna Steczkowska czy Kasia Kowalska – wykonania znanych i lubianych przebojów przeplatane było anegdotami i wspomnieniami na temat polskiej muzyki rozrywkowej.
Oprócz porywających utworów Klenczona „10 w skali Beauforta” czy „Kwiaty we włosach” mogliśmy usłyszeć i wspólnie zaśpiewać takie standardy jak „Wielkie podzielenie”.

Janina kolejny raz w Lemon Tree, kolejny raz, mam nadzieję, że nie ostatni, nie zawiódł i pokazał, że warto słuchać i doceniać polskich artystów.

Wraz z liderem Januszem Janiną Iwańskim (wokal, gitara) wystąpili: Agnieszka Djatri Kural (bas), Przemysław Pacan (perkusja) i Dariusz Bafeltowski (gitara).


W najbliższą sobotę w Lemon Tree – 4 lipca, godzina 20.00 – szykuje się kolejna uczta dla ucha i umysłu. Na scenie muzycznej Lemon Tree wystąpi Kuba Sienkiewicz (lider Elektrycznych gitar) z formacją GKS. Zapewne będzie nastrojowo i rozrywkowo, humorystycznie i refleksyjnie. Bilety w cenie 35 złotych.
Natomiast 10 lipca, o godzinie 20:00 zagra charyzmatyczny zespół Stardust Memories, niebanalnie łączący blues-folk z mocnym rockowym brzmieniem gitar. Bilety w cenie 15 złotych.

Bardzo polecamy!

Janina zagrał Klenczona

Janina zagrał Klenczona

Janina zagrał Klenczona

Janina zagrał Klenczona

Janina zagrał Klenczona

Janina zagrał Klenczona

Janina zagrał Klenczona

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *