www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Jasełka dzieci z Sadowej

15 stycznia 2015 w łomiankowskim Instytucje Studiów nad Rodziną z przedstawieniem jasełkowym wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sadowej.

Organizatorami spotkania byli radni Rady Miejskiej – Wanda Kuczera, Wanda Karaś oraz Maciej Wroniewski.Prawie godzinny występ obserwowało kilkadziesiąt osób – m.in. rodziny występujących dzieci oraz mieszkańcy osiedli Baczyńskiego i Łomianki Majowe. Kunszt małych aktorów, ich profesjonalizm, zaangażowanie został nagrodzony gromkimi brawami.

Szczególne podziękowania organizatorzy złożyli m.in. dyrektor Szkoły Podstawowej w Sadowej – Joannie Cackowskiej oraz Krystynie Mychlińskiej – odpowiedzialnej za przygotowanie przedstawienia.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video tego niecodziennego wydarzenia.

Jasełka dzieci z Sadowej

Jasełka dzieci z Sadowej

Jasełka dzieci z Sadowej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

6 komentarzy

 1. Sadowa

  Dzień dobry,
  jestem jednym z rodziców dzieci występujących na jasełkach, na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW. Jestem zbulwersowany komentarzem na lomianki.info dotyczącym widowni na jasełkach. Swoje dzieci oglądaliśmy już dwukrotnie na scenie w szkole oraz w kościele w Dziekanowie Leśnym. Przyjechaliśmy tu głównie w odpowiedzi na zaproszenie radnych z osiedli Baczyńskiego i Majowe oraz Sołectwa Sadowa, i miło nam było widzieć w odpowiedzi całą aulę wypełnioną dziećmi i rodzicami z tych osiedli, co zostało zaprezentowane na pana video filmie.
  Jesteśmy zniesmaczeni komentarzem na lomianki.info, że tylko rodzice aktorów stanowili publiczność!
  Spotkaliśmy się z dużym aplauzem publiczności osiedlowej. Miło nam było, że dostarczyliśmy tyle radości dzieciom, rodzicom i dziadkom.
  Szkoda, że redakcja lomianki.info nie potrafiła być obiektywna szczególnie, że było to bardzo niesprawiedliwe i przykre dla młodych aktorów!!!

  Obiektywny rodzic.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Nieobecny na jasełkach

  Do #Sadowa: Proszę czytać ze zrozumieniem i nie wprowadzać innych w błąd. We wprowadzeniu do informacji o jasełkach zostało podane, że cyt.”Prawie godzinny występ obserwowało kilkadziesiąt osób – m.in. rodziny występujących dzieci oraz mieszkańcy osiedli Baczyńskiego i Łomianki Majowe”

  Użyty zwrot: m.in. (między innymi), a także informacja, że jasełka obserwowali – mieszkańcy osiedli Baczyńskiego i Łomianki Majowe – w mojej opinii, wyraźnie określają kto był obecny na jasełkach i chyba nikt co do tego nie powinien mieć wątpliwości.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Byłam na przedstawieniu, byli też rodzice i zupełnie nie rozumiem dlaczego ktoś podszywający się pod „rodzica” robi niepotrzebnie awanturę. Czyżby znowu chodziło o to aby pisać negatywnie o szkole w Sądowej i znowu odkładać w nieskończoność rozbudowę szkoły w Sadowej co trwa od 4 lat?

  Dobrze, że Info Łomianki pokazuje dzieci z Sadowej (i nie tylko z Sadowej). Bo wszystkie dzieci są równe i powinny być równo traktowane.
  Może warto zapytać dlaczego inne portale nie piszą nic ani nie pokazują tego występu?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Sadowa

  Trudno uwierzyć, że uwzględnienie słusznej uwagi rodzica wywołało tak dużą irytację redakcji posuniętej do wytknięcia braku zrozumienia tekstu, który w pierwszej wersji był niezgodny z prawdą!
  Nieładnie! Nieładnie!
  Wystarczyło po prostu przyznać się do błędu i przeprosić, ale cóż, tak postępują jedynie dżentelmeni………?
  Dobrze się jednak stało, że redakcja zrozumiała swój błąd i go naprawiła.
  Na tm proponuję zakończyć dyskusję i dalej nie manipulować tekstem.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Zupełnie nie wiem po co ktoś tu robi awantury wykorzystując bardzo udane przedstawienie dzieci? Co ma na celu „Sadowa”?

  Może lepiej zapytać dlaczego inne portale w tym ten Burmistrza Dąbrowskiego nic nie pisze o tych fantastycznych dzieciach?

  0
  0
  Odpowiedz
 6. buzi buzi

  Brawo dzieciaki;-) brawo fajni rodzice;-) dzięki lomianki.info za udostępnienie i oczywiście za obecność. a ten ktoś wynajęty do pisania komentarzy, niech szybko zerknie na forum gazety, tam jest sporo wątków, w których trzeba jeszcze dużo nakłamać, by przykryć fakty…

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *