www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Jedyna prawda / Fantasmagorie*

*) niepotrzebne skreślić

25 kwietnia 2013 roku w Domu Kultury w Łomiankach odbyło się, zorganizowane przez łomiankowski oddział PiS oraz Stowarzyszenie Dobro Wspólne, spotkanie z posłem Antonim Macierewiczem.

Wizyta dotyczyła tematu, którym poseł zajmuje się ostatnio dość intensywnie – przyczyn tzw. katastrofy Smoleńskiej.

Na próżno rozstrzygać czy teorie posła można zaliczyć do jedynie prawdziwych czy totalnie wyimaginowanych. Pewnym jest to, że poseł Macierewicz jest bardzo sprawnym – dla części publiczności wręcz porywającym – mówcą. Przekonać się mogli o tym, w wypełnionej po brzegi sali, przybyli na spotkanie mieszkańcy nie tylko Łomianek, ale i okolic (Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego).

redakcja@lomianki.info

Jedyna prawda / Fantasmagorie*

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. Paweł

  To niebywałe, że taka osobistość zaszczyciła swoją obecnością Łomianki 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 2. M2013

  Problem tkwi w tym, że ONI nie uznają pluralizmu światopoglądowego – przyznają sobie monopol na rację. Guzik mnie obchodzi, czy ktoś przychodzi na miesięcznice, czy finansuje TR, czy stosuje antykoncepcję – o ile nie nakazuje mi robić tego samego. A oni najchętniej pozamykaliby wszystkich liberałów w łagrach. I Macierewicz jest tego najlepszym przykładem. Przykładem Polski zaściankowej, o niskim poziomie świadomości prawno-społeczno-gospodarczej, która na sztandarach niesie wiarę katolicką, a leżącego człowieka na ulicy opluje, Polski pełnej martyrologicznych wizji, która ideały chowa do kieszeni, jak Rosjanie czy Niemcy przywożą pieniądze. Macierewiczowi prawa do innych poglądów nie odmawiam – o ile nie dopuszcza się przekroczenia granic przyzwoitości. Za nazywanie kogoś mordercą powinien już dawno siedzieć w więzieniu.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Bożena

  To wizyta w Łomiankach była bardzo potrzebna. Wiele wyjaśniła co mogą potwierdzić wszyscy, którzy przyszli.

  Jak to dobrze, że Łomianki doczekały czasów w których takie spotkania są organizowane. Za czasów poprzedniego burmistrza nie było na to żadnych szans. Teraz dzięki Naszemu Burmistrzowi Tomaszowie Dąbrowskiemu wraca do Łomianek normalność i nikt nie jest tego w stanie zatuszować!

  Dopilnujmy wszyscy aby Prawo i Sprawiedliwość wygrało najbliższe wybory i wszystko będzie tak jak być powinno i w Łomiankach i w całej Polsce a winni odpowiedzą za swoje winy.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. M2013

  No właśnie o to chodzi. Ja daję ci prawo do swoich poglądów, a ty mnie chcesz wieszać za moje.

  Normalność oznacza wolność do własnych poglądów, o ile nie krzywdzą innych bezpodstawnie. Nie odmawiam ci prawa do siedzenia pod figurką, choć to dla mnie dziwaczne, ale ty nie karz mi chodzić w niedzielę do Kiliszka. Chcesz przywrócenia obozów koncentracyjnych? Obowiązkowej religii katolickiej na maturze?Zakazu mieszkania przed ślubem? No dawaj, ciekawa jestem, co wg ciebie oznacza normalność, doprawdy intrygujące. Na szczęście grupa zatwardziałych prawicowców, którzy nazistów na stadionach uważają za patriotów, jest sztywno ograniczona i więcej was nie będzie.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Celina

  Na wszystko się zgadzam ale kiedy Dom Kultury pozbędzie się tego chudego starego kościotrupa z szatni. Obrzydliwa baba ,chamska śmierdząca papierochami .A jak otworzy usta to nie da się tego słuchać.
  Jestem przeciwna żeby moje dziecko musiało oglądać to straszydło.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. M2013

  A jakie kryteria musi spełniać – w sensie 90-60-90, długie czy krótkie włosy, blond czy brunetka? Jedno to higiena i estetyczny, zadbany wygląd, a drugie to nieuzasadniona krytyka z uwagi na…wagę? Ciekawe, jak ty wyglądasz, i czy nie psujesz przypadkiem poczucia estetyki na ulicy.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Patrze, patrze...

  Na filmie widać, że wiodący sesyjni krzykacze z frakcji pana Burmistrza Dąbrowskiego też przybyli na spotkanie z rewelacjami posła Maciarewicza 🙂

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *