www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kabaret pod Wyrwigroszem w ICDS

KABARET POD WYRWIGROSZEM wraz z Agencją Artystyczną JOANNA zapraszają na występ odbędzie się 7 lutego 2015r. o godz. 19.30 w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym w Łomianakch. Zostanie zaprezentowany najnowszy program Kabaretu pt. “Variaté”.

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski.

W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz – satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki.
Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru 🙂

Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletu wynosi 50 zł


Indywidualnie bilety można nabyć w ICDS Healthy Body (parter, wejście główne, czynne od 10.00-21.00) przy ul. S. Staszica 2 w Łomiankach lub na stronie www.biletynakabarety.pl
Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel. (41) 361-80-47.
Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

Kabaret pod Wyrwigroszem w ICDS

Kabaret pod Wyrwigroszem w ICDS

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *