LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 1.4.2023


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
Bazar Łomianki i warsztaty
2023-03-16, 15:40

KOMENTARZE: 0

Data: 2023-03-18
Godzina: 11:00:00
Czas trwania: 18:00
Miejsce: Galeria Łomianki, Brukowa 25
Bilety: darmowe


Zastanawiasz się, co zrobić z nieużywanymi ubraniami wiszącymi w szafie czy starymi rzeczami, zabawkami i grami, które zajmują domowe komody? Weź udział w marcowej edycji Bazaru Łomianki w podwarszawskiej Galerii Łomianki i podaruj przedmiotom drugie życie! W akcji można wziąć udział w sobotę 18 marca od godziny 11.00 do godziny 18.00.

W najbliższą sobotę 18 marca do Galerii Łomianki można przynosić używane ubrania, książki, czy zabawki. Z łatwością będzie je można zostawić na wieszakach i półkach w specjalnej strefie w pasażu galerii handlowej. Można w zamian zabrać coś dla siebie. Wymiana przedmiotów odbywa się w ramach tej samej kategorii. Jeśli uczestnik akcji nie znajdzie niczego dla siebie, może wybrać maksymalnie dwie rzeczy innego rodzaju.

Przynieś karmę dla podopiecznych Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach i wybierz coś dla siebie

Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w wymianie, ale nie znajdzie w domu nic, co może oddać – nic straconego! Wystarczy w dniu akcji przynieść do Galerii Łomianki karmę, koce lub zabawki dla zwierząt i w zamian wybrać coś dla siebie na Bazarze. Po zakończeniu wydarzenia produkty zostaną przekazane Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach.

Jakie rzeczy przynieść?

Najważniejsze, aby przedmioty nadawały się do ponownego użycia. Należy przynosić takie rzeczy, które sami chcielibyśmy zabrać do domu – czyste oraz w dobrym stanie, czy – w przypadku zabawek – działające. Ubrania nie mogą być poplamione, podarte czy zmechacone. Można przynosić:
ubrania
buty
zabawki
książki z datą wydania od 2001 roku
kwiaty

O przyjęciu przedmiotów i ich zgodności z regulaminem decydują osoby obsługujące Punkt Wymiany.

Warsztaty kreatywne

Wymianie rzeczy będą towarzyszyły warsztaty kreatywne w stylu zero waste. 14 marca będzie można własnoręcznie wykonać niepowtarzalną ozdobę – modną opaskę na głowę. Dodatek, który dopełni każdą wiosenną stylizację powstanie z kawałków materiałów i używanych ubrań. Tkanina zostanie odpowiednio przycięta, a następnie za pomocą igły i nitki przymocowana do opaski. Warsztaty to okazja, by puścić wodze fantazji i poćwiczyć technikę ręcznego szycia. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież oraz dzieci. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny i nie obowiązują na nie wcześniejsze zapisy.

Bazar Łomianki oraz warsztaty tworzenia opasek do włosów odbędą się 18 marca w godzinach od 11.00 do 18.00 w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Wydarzenie odbędzie się w lokalu obok salonu EMPIK.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT