www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kasia… na bazarku

Drodzy Mieszkańcy Łomianek.
W ostatnim czasie zdarza mi się sobotnim przedpołudniem przebywać na bazarku w gronie osób w zielonych kamizelkach i pozdrawiać Was – moich współmieszkańców.

Zielona kamizelka z logo "Mieszkańców Łomianek" jest przyczynkiem do rozmów, do spotkań, które naprawdę lubię.

Dwukrotnie już stałam tak przy wejściu na bazarek od ul. Fabrycznej. Rozdawaliśmy gazetki (a ostatnio także lizaki), a ja patrzyłam na nas, mieszkańców. Widziałam, jacy jesteśmy rozmaici, jak się różnimy i różnie okazujemy sobie zainteresowanie. Spotykam tu wszystkich: życiowych optymistów i zupełnych pesymistów; ludzi zainteresowanych albo nieufnych. Bywamy zestresowani, niechętni albo zirytowani, ale nie jesteśmy obojętni.

Większość z Was jest akurat w ferworze zakupów, ale mimo to przystajecie albo odpowiadacie mi w marszu. Niektórzy z Was przystają mimo ciężkich siatek trzymanych w ręku i to są dla mnie bardzo miłe chwile. Dziękuję Wam za Wasz czas i za kontakt. I za nieobojętność.

Do zobaczenia przy następnych okazjach!

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia Wasilewska-Wojtan

Kasia... na bazarku

Kasia... na bazarku

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

 1. J Anka

  Bardzo miłe rozmowy z Mieszkańcami Łomianek o naszych Łomiankach.
  Pełna kultura, poczucie humoru w przeciwieństwie do niegrzecznego, często butnego zachowania pana burmistrza Rusieckiego i jego zastępcy pana Krysteckiego. Miałam okazje panów spotkań na jednym z zebrań.

  Z całego serca życze sobie i innym mieszkańcom Łomianek, aby to właśnie Panie były w większości w przyszlej radzie miejkiej. A już dużym suskcesem jakościowym by było, gdyby jakaś Pani była burmistrzyniom.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *