www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kiedy park miejski przy Fabrycznej?

20 września 2017 r. podpisano umowę na przebudowę (rewitalizację) parku miejskiego przy Jeziorze Fabrycznym. Jak informował wtedy burmistrz Tomasz Dąbrowski – planowany termin realizacji inwestycji został wskazany na 31 sierpnia 2018 r.

W ramach projektu współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej (całkowita wartość: 10 268 856 zł, wartość dofinansowania: 4 935 695 zł) miały zostać przeprowodzone prace w obrębie Jeziora Fabrycznego i jego otoczenia, miała powstać „dolina mgieł”, plac zabaw, tor rowerowy, siłownia terenowa, strefa workout-u oraz infrastruktura dla rowerzystów i pieszych, a także parking.

Choć wiele elementów zaplanowanych w parku już powstało, na terenie inwestycji prace nadal trwają i jeszcze dużo pozostaje do zrobienia. W związku z tym zapowiedziany termin oddania inwestycji i udostępnienia placu mieszkańcom na koniec sierpnia nie zostanie dotrzymany. Miejmy nadzieję, że nie będzie to duże opóźnienie i już wkrótce mieszkańcy Łomianek będą mogli z tego miejsca korzystać.

Park zapowiada się bardzo ciekawie, a mnogość atrakcji zapewne zadowoli nie tylko najmłodszych. Dużym plusem jest już samo uporządkowanie, wybitnie zaniedbanego do tej pory, terenu wokół jeziora.

Kiedy park miejski przy Fabrycznej?

Kiedy park miejski przy Fabrycznej?

Kiedy park miejski przy Fabrycznej?

Kiedy park miejski przy Fabrycznej?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. TAK DLA BURMISTRZ DĄBROWSKIEGO

  Park dzięki Naszemu Panu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu jest już gotowy. Nikt tyle inwestycji nie zrobił dla Łomianek co obecna władza.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Mieszkaniec_Dziekanowa

  Piszesz o arogancji władzy – nigdy nie była tak wysoka – zgadzam się w 100%

  0
  0
  Odpowiedz
 3. mieszkaniec

  jesli Pan Burmistrz nic nie zrobi z piratami drogowymi w Lomiankach to park go nie uratuje… a TVN juz kerci po uliczkach…

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *