www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kiermasz i mecz charytatywny dla Gai

O tym, że mała Gaja potrzebuje pomocy by USŁYSZEĆ ŚWIAT pisaliśmy już na łamach gazety ŁOMIANKI.INFO. Akcje pomocy są też organizowane od dłuższego czasu m.in. przez prywatne łomiankowskie firmy.

15 października Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA organizuje KIERMASZ CHARYTATYWNY. Impreza odbędzie się w godzinach 11.00-16.00 w siedzibie szkoły przy ul. Równej.

Tego samego dnia na stadionie przy ul. Wiślanej odbędzie się MECZ CHARYTATYWNY, w którym zagrają m.in. muzycy zespołu PECTUS.

redakcja@lomianki.info


Gaja urodziła się całkowicie głucha…Nie mogła usłyszeć ani głosu mamy,ani bicia jej serca, ani kojących dźwiękówkołysanek, nic… Całkowita cisza…
Dla nas rodziców taka wiadomość tokompletny szok. Co dalej? Jak będziewyglądać jej życie? Jak będzie się rozwijać,jak komunikować ze światem?
Rozpoczęła się wielomiesięczna walka:z odległymi terminami, procedurami,brakiem środków (pracodawca podziękowałmi za dalszą pracę), kompletnymbrakiem informacji… A my chcieliśmy jaknajszybciej doprowadzić do wszczepieniaimplantu ślimakowego.
Dzięki pomocy wspaniałych ludzi w lutymtego roku udało się wszczepić Gajceimplant. Strach, ból, rany mamy jużza sobą. Teraz codzienna rehabilitacja,ćwiczenia i maleńkie radości z reakcji napierwsze dźwięki.
Ale to dopiero początek… Gajka potrzebujedrugiego implantu, tak jakmy potrzebujemy obu uszu do normalnegożycia. Umożliwi jej to prawidłowyrozwój mowy, tak potrzebnyw codziennym życiu. Ponadto pomożew sprawnym nauczeniu się określeniaźródła dźwięku (np. nadjeżdżającegosamochodu). Jednak na taki implantczeka się około trzech lat. Nie chcemyczekać… Chcemy dać naszej córce możliwośćsłyszenia otaczającego ją świata,szansę na normalny rozwój i wreszcienaukę mowy. Chcemy usłyszeć z jej ustpierwsze „mamo”, „tato”.
Takie mamy plany i marzenia… Proszę,pomóżcie nam je zrealizować. Tylkodzięki Waszej pomocy Gajka będziemogła usłyszeć dźwięki marzeń… Ciężkobędzie znaleźć odpowiednie słowa, bywyrazić naszą wdzięczność. Takie słowapo prostu nie istnieją. Przyjmijcie więc,proszę, nasze ogromne DZIĘKUJĘ!!!
Można nas wspierać na: www.siepomaga.pl/gajanosowicz lub przez FundacjaDzieciom „Zdążyć z Pomocą” Alior BankS.A.: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994tytułem: „31967 Nosowicz Gaja darowiznana pomoc i ochronę zdrowia”.

Paula Kuchno

Kiermasz i mecz charytatywny dla Gai

Kiermasz i mecz charytatywny dla Gai

Kiermasz i mecz charytatywny dla Gai

Kiermasz i mecz charytatywny dla Gai

Kiermasz i mecz charytatywny dla Gai

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *