www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kilka dni temu o tym się mówiło

Kilka dni temu krążyły plotki, opowiadane zwłaszcza w okolicach Łomianek Pawłowo o zwłokach znalezionych przy ulicy Spokojnej. Zdaje się, że to jest wyjaśnienie sprawy:

* * *

Dyżurny komendy policji w Starych Babicach pod Warszawą został powiadomiony o odnalezieniu zwłok mężczyzny. Na miejsce natychmiast wysłał patrol mundurowych. Ciało leżało w okolicy wału powodziowego w Łomiankach. Funkcjonariusze stwierdzili na nim liczne obrażenia świadczące o tym, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Na miejsce natychmiast wezwano grupę operacyjno-dochodzeniową. Powiadomiono również prokuratora, który zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Okazało się, że mężczyzna od kilku dni był poszukiwany przez stołecznych policjantów jako osoba zaginiona.

Śledczy ze Starych Babic rozpoczęli ustalenie sprawców brutalnego zabójstwa. Ich działania operacyjne szybko przyniosły efekty. Kryminalni już kilka godzin później zatrzymali w Warszawie do wyjaśnienia cztery osoby podejrzewane o dokonanie zabójstwa. Wśród nich był 21-letni Daniel A. i 26-letni Rafał F., którzy są podejrzewani o dokonanie tej zbrodni. Następnego dnia policjanci zatrzymali trzeciego sprawcę – 35-letniego Rafała C.

Cała trójka została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej Warszawa – Żoliborz, gdzie prokurator przedstawił im zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, działając wspólnie i w porozumieniu. – Zwłoki mężczyzny były zmasakrowane. Na ciele znaleziono liczne obrażenia. Jak ustaliliśmy, sprawcy zadawali mu ciosy różnymi narzędziami, m.in. nożem, metalowym prętem, wiatrówką – mówi Onetowi Katarzyna Szyfer, szefowa Prokuratury Rejonowej Warszawa – Żoliborz.

Daniel A., Rafał F. i Rafał C. stanęli przed sądem, który zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt. Za czyn, którego się dopuścili, grozi im dożywocie.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do tej tragedii. – Będziemy ustalali szczegółowo okoliczności i przebieg tego zdarzenia oraz motywy sprawców. Wiadomo, że znali swoją ofiarę – tłumaczy Katarzyna Szyfer.

za: http://wiadomosci.onet.pl/wars…

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. Jurek

    Niebywała masakra. I kto by pomyślał, że takie rzeczy się dzieją za przysłowiowym płotem 🙁

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *