Kino plenerowe dla dorosłych
Na placu przed Domem Kultury, ul. Wiejska 12a w piątki po 22.00 będą miały miejsce seanse filmowe dla dorosłych.
11.07 – „Scoop”
komedia kryminalna, reżyseria: Woody Allen
Studentka dziennikarstwa szuka wielkiego tematu, który otworzy jej drogę do kariery. Trafia w sam środek śledztwa nad tajemniczymi morderstwami.
18.07 – „Dorian Grey”
dramat/fantasy/thriller, reżyseria: Oliver Parker
Dorian, w zamian za wieczną młodość, zaprzedaje swoją duszę diabłu.
25.07 – „Frances Ha”
dramat/komedia, reżyseria: Noah Baumbach
Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
9 komentarzy
Wyślij komentarz
200 rolkarzy Nightskating przejechało ulicami Łomianek
Rolkarze jeżdżący solo, w gronie przyjaciół oraz całymi rodzinami wzięli udział w trzeciej edycji Nightskating...
Finał budowy żłobka w sołectwie Sadowa. Ruszyła rekrutacja dla dzieci z gminy Łomianki
Gmina Łomianki przygotowuje się do uruchomienia pierwszego publicznego żłobka. Placówka w sołectwie Sadowa,...
II Międzyszkolna Olimpiada Sportowa zgromadziła uczniów z całej gminy Łomianki
29 maja w Szkole Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym odbyła się II Międzyszkolna Olimpiada...
Mieszkańcy Łomianek Chopina rozpoczęli sezon sąsiedzkich spotkań
30 maja 2026 roku na skwerze przy ul. Chopina odbyło się grill mieszkańców sołectwa Łomianki Chopina. Wydarzenie...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #153
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...
ZaŁOMOTali po raz siódmy. Festiwal muzyki młodzieżowej w Łomiankach
Przy Centrum Kultury w Łomiankach po raz siódmy rozbrzmiał ŁOMOT. Publiczność mogła usłyszeć różnorodne brzmienia - od...
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...














Dziękuję za zaproszenie Naszemu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu. Dzięki Naszemu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu z pewnością przeżyję niepowtarzalne chwile, których przeżyć by mi nie było dane gdyby Burmistrzem był ktoś inny.
Niech Nasz Burmistrz Tomasz Dąbrowski będzie Burmistrzem zawsze!
Popieram swoje poprzednika! Burmistrz Tomasz Dąbrowski jest najwspanialszym Burmistrzem. Powinien być zawsze, tylko trzeba teraz zmienić prawo samorządowe!
Popierajmy Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego, Burmistrza Piotra Rusieckiego i Łomianki Razem. http://www.lomiankirazem. pl i popierajmy zmiany, które umożliwią aby Burmistrzowie był zawsze burmistrzami i będzie się żyło nam lepiej !!!!!!!
Bardzo fajny pomysł i fajne filmy. Kolejny przykład dobrego działania, dla ludzi.
(A Piotr i Maria źle znoszą upały na tym samym IP połączeni (na dobre i złe zapewne i w jednym ciele, bywa) choć nie odmówię im racji w tym przypadku.
Samo kino jest całkiem przyzwoitym pomysłem, ale po raz kolejny firmowanie wszystkiego co się tylko da jako „burmistrz tomasz dabrowski zaprasza” jest po prostu żenującym przykładem kampanii wyborczej. Czemu nie „dom kultury zaprasza” albo nawet po prostu „burmistrz Łomianek”? Rozumiem jakby Tomasz płacił za ten event ze swoich własnych pieniędzy, ale ponieważ robi to za nasze podatki, to bezczelnym jest używanie w tym przypadku własnego nazwiska
Nie mogę doczekać się wyborów.Mam dość cyrku gminnego i działań
obecnego burmistrza i zastępcy.
Nigdy więcej takich burmistrzów!
Pomijając aspekt polityczny tego pomysłu. Powstaje pytanie dla kogo to? Internet daje tak wielkie możliwości pobierania filmów jakie się chce, że filmy na świeżym powietrzu w towarzystwie co najmniej komarów nie są zbytnio atrakcyjne.
Pozostaje aspekt finansowy projekcji. sam projektor i ekran to spory wydatek, no chyba że będzie to ekranik i projektorek,a wtedy na co iść?
Do tymczasowego-A co może mial napisac radni zapraszają?????
Można było napisać po prostu, że Urząd Miasta zaprasza albo, że zaprasza burmistrz Łomianek. Myślę, że imię i nazwisko burmistrza już wszyscy mają utrwalone i nie trzeba go w kółko przypominać 😉
A poza tym fajny pomysł z tym kinem pod chmurką. Kiedyś firma Ronson organizowała podobne seanse plenerowe, byłam wprawdzie tylko raz, ale było fajnie.