www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Klub Mało Używanych Dziewic…

Biblioteka Publiczna oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łomiankach serdecznie zapraszają 25 lutego (poniedziałek) o godz. 18.00 na spotkanie pt. Dlaczego kobiety czytają Grocholę, Szwaję i Sowę?

Na czym polega fenomen książek pisanych przez Katarzynę Grocholę, Monikę Szwaję czy Izabelę Sowę? Równie dobrze możemy zapytać, na czym polega sukces komedii romantycznych i telewizyjnych seriali. Na spotkaniu będziemy rozmawiać o kulturze masowej, a zwłaszcza literaturze popularnej dla kobiet. Punktem wyjścia do dyskusji będzie książka „Klub mało używanych dziewic””.

Oto, jak prezentuje ją wydawca: „Klub Mało Używanych Dziewic to – wbrew prowokującej nazwie – coś niemal tak niewinnego jak drużyna harcerska. Matkami założycielkami są cztery interesujące kobiety, których celem nie jest złapanie wreszcie chłopa (nie da się ukryć, lata lecą), lecz – w pewnym sensie – poprawianie rzeczywistości. Mają w sobie coś z dzielnych pozytywistek, choć broń Boże, nie są w typie Siłaczek padających na posterunku. Skuteczność – oto ich dewiza. Inteligencja i wdzięk pomagają im osiągać cele…”

Spotkanie odbędzie się w bibliotece przy ul. Wiejskiej 12a. WSTĘP WOLNY!

źródło: Biblioteka Publiczna w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

Klub Mało Używanych Dziewic...

Klub Mało Używanych Dziewic...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Piotr Bułas

  A z kim będzie to spotkanie? Może Monika przyjedzie znad morza?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Redakcja LOMIANKI.INFO
  #Piotr
  Nie. To nie będzie spotkanie autorskie a spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki organizowanego przez Bibliotekę Publiczną oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łomiankach.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *