www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Klub Mam i Pracownia Łomianki dla mam!

Ruszyły zajęcia dla łomiankowskich mam. Dzięki współpracy Stowarzyszenia Pracownia Łomianki oraz Klubu Mam, łomiankowskie mamy wraz ze swoimi pociechami mogą w Domu Kultury oraz w klubie Frajda korzystać ze specjalnie przygotowanych i prowadzonych zajęć ruchowych.
Mimo ogromnego zainteresowania zajęciami są jeszcze wolne miejsca…

Stowarzyszenie Pracownia Łomianki w porozumieniu z Klubem Mam otrzymało środki na zajęcia dla mam i dzieci z Łomianek. Dzięki współfinansowaniu otrzymanemu z budżetu Gminy Łomianki, w Domu Kultury oraz w klubie tenisowym Frajda od 15 września do grudnia 2014 roku odbywać się będą zajęcia prozdrowotne dla mam z maluchami, oraz zajęcia rozwijające i ruchowe dla dzieci w wieku przedprzedszkolnym.

Za niewielką opłatą mamy mogą skorzystać z gimnastyki dla siebie, oraz kreatywnych zajęć ruchowych i plastyczno-muzycznych dla dzieci w wieku do 4 lat. We wszystkich zajęciach mamy biorą udział razem z dziećmi. Na czas zajęć dedykowanych tylko dla mam w Domu Kultury w Łomiankach zorganizowano kolorowy kącik zabaw dla dzieci, tak aby młode mamy mogły poćwiczyć lub po prostu porozmawiać mając jednocześnie malucha przy sobie.

„Ułatwienie dostępu do skorzystania z szerokiej oferty ciekawych zajęć umożliwi młodym mamom integrację społeczną. Symboliczna opłata za karnet na wszystkie zajęcia zmotywuje do „wyjścia” z domu i zachowania zdrowej równowagi pomiędzy obowiązkami domowymi a rozwojem osobistym” – twierdzą mamy z Klubu – animatorki i pomysłodawczynie zajęć.

Celem projektu jest aktywizacja i utrzymanie zaangażowania społecznego kobiet w czasie, gdy wychowują małe dzieci, zapobieganie wykluczeniu społecznemu przy jednoczesnym promowaniu wartości rodzinnych i dowartościowanie kobiety w roli matki.

Projekt jest kontynuacją działań realizowanych w 2013 roku przez Klub Mam przy Domu Kultury w Łomiankach w ramach grantu unijnego „Mama, najważniejszy zawód na świecie”.


Domu Kultury w Łomiankach
Fit Mama
poniedziałek i czwartek godz 10.00
informacje i zapisy anita.lodzinska@gmail.com
Anita Marczułajtis Łodzińska 600 00 44 10

Poranek Aktywnego Malucha
wtorek 10.00 i 11.00; środa, czwartek 10.00
informacje i zapisy lupoczta@gmail.com
Lucyna Raczkiewicz 535 588 858


Klub Tenisowy Frajda ul Jeziorna 1
Baby Gym
piatek 10.30
informacje i zapisy edyta@paker.pl
Edyta Skrocka 600 374 223


Karnet miesięczny Open na wszystkie zajęcia – 35 PLN
Karnet miesięczny na wybrany rodzaj zajęć – 15 PLN

Klub Mam i Pracownia Łomianki dla mam!

Klub Mam i Pracownia Łomianki dla mam!

Klub Mam i Pracownia Łomianki dla mam!

Klub Mam i Pracownia Łomianki dla mam!

Klub Mam i Pracownia Łomianki dla mam!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *